Autolakýrník

Pro společnou lakovnu v rámci vlastnicky spjatých firem TUkas Group hledáme pracovníky na pozici autolakýrník

Náplň práce:

  • zajištění přípravných prací před lakováním
  • zajištění kompletního procesu lakování
  • dodržování optimalizovaných standardů výrobců vozidel
  • zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce
  • výstupní kontrola kvality
  • zodpovídat se budete přímo mistrovi dílny

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
  • znalost oboru, praxe vítána
  • časovou dochvilnost a flexibilitu
  • základní znalost práce na PC
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • možnost zvýšení výdělku v případě mimořádného objemu zakázek
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí s moderním zázemím
  • snadná dostupnost MHD (pracoviště v Praze – lakovna majetkově spjatých firem TUkas Group v areálu ČSAO Praha)
  • firemní benefity

Pokud splňujete, co od Vás očekáváme, a líbí se Vám, co nabízíme, určitě nás kontaktujte. Nyní je možný nástup ihned.

Kontakt:
Dana Texlová – HR manažer
Černokostelecká 565/117, Praha 10 – Malešice
prace@tukas.cz
tel. 778 480 482

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
28,90 Kč
Diesel
26,90 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní