Autoklempíř

Auto Adámek, člen skupina TUkas Group, autorizovaný servis značek Škoda a Ford hledá   zkušeného profesionála na pozici Autoklempíř .

Náplň práce:

  • Demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel
  • Opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie
  • Nanášení základních antikorozních nátěrů
  • Opravy drobných poškození, vyrovnávání a broušení
  • Dodržování optimalizovaných standardů výrobce
  • Zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce
  • Výstupní kontrola kvality

Co očekáváme?

  • Praxe v oboru podmínkou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Pečlivost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
  • Časovou dochvilnost a flexibilitu
  • Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • Schopnost pracovat v kolektivu

Co za to nabízíme?

  • Práci na HPP
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost zvýšení výdělku v případě mimořádného objemu zakázek
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí s moderním zázemím
  • Snadná dostupnost MHD (pracoviště v Praze – Modřanech)
  • Datum nástupu – ihned

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj profesní životopis s fotografií na email: kariera@autoadamek.cz. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 5 pracovních dnů, nemohli jsme Vás zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,90 Kč
Diesel
28,20 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní