Automechanik

Náplň práce:

  • diagnostika poruch a stavu vozidla
  • stanovení způsobu opravy, posuzování opotřebení a funkční způsobilosti automobilu
  • provádění opravy, výměna dílů a součástí
  • provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
  • spolupráce s koordinátorem dílny

Požadovaný profil kandidáta:

  • praxe v oboru
  • řidičský průkaz sk.B
  • vyučen v oboru
  • schopnost práce s diagnostikou, PC a diagnostickými programy
  • spolehlivost a loajalitu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Depo Hostivař
  • možnost dlouhodobého pronájmu vozu za zvýhodněných podmínek
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • Multisport kartu
  • slevu na PHM v síti čerpacích stanic TUkas
  • sleva na opravy vozidel rodinných příslušníků
  • možnost čerpání „sick days“

Kontakt
TUkas ČSAO a.s.
Černokostelecká 565/114, Praha 10 – Malešice
prace@tukas.cz
tel. 778 480 482

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,30 Kč
Diesel
27,60 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní