Automechanik pro vozidla Mercedes Benz

Společnost TUkas a.s. hledá k doplnění svého týmu vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici mechanika pro vozidla Mercedes Benz.

Náplň práce:

  • běžné opravy osobních a užitkových vozidel MB
  • údržba ( servisní prohlídky )
  • opravy vozidel po nehodách
  • záruční opravy
  • diagnostické práce
  • pneuservis

Co očekáváme?

  • automechanik s výučním listem
  • praxe v oboru ( minimálně 2 roky )
  • platný řidičský průkaz min. skupina B
  • čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • práce na plný úvazek
  • možnost dalšího rozšíření znalostí – školení
  • 8 hod. pracovní doba
  • výkonová mzda

Kontaktní osoba

Martin Hrunek

e-mail: martin-hrunek@tukas.cz

V případě zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete prosím, svůj profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 5 pracovních dnů, nemohli jsme Vás zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
30,10 Kč
Diesel
28,30 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní