Automechanik servisu ŠKODA

Společnost TUkas a.s. hledá k doplnění svého týmu vhodného kandidáta na pozici Automechanik servisu Škoda.

Baví vás auta? Rozumíte jejich technice? Vidíte rádi za sebou dobře odvedenou práci? Pokud ano, tak zašlete Váš životopis! Naším společným cílem bude vaše spokojenost. Doplňujeme fungující tým lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Náplň práce:

  • Provádění pravidelných prohlídek a mechanických oprav vozů Škoda
  • Diagnostika vozů Škoda

Co očekáváme?

  • Ukončené vzdělání v oboru, případně praxe v autoopravárenství
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Řidičský průkaz min. pro skupinu B
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní české rodinné společnosti
  • Za kvalitní práci nadstandardní ohodnocení
  • Profesní vzdělávání, produktová a technická školení
  • Firemní benefity, firemní stravování
  • Nástup dle dohody

Kontaktní osoba

Jiří Kocmánek

telefon: 606 688 230

e-mail: jiri-kocmanek@tukas.cz

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 pracovních dnů, nemohli jsme Vás zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům, kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
30,10 Kč
Diesel
28,30 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní