Automechanik vozů Volkswagen a Audi

Společnost TUkas a.s. hledá k doplnění svého týmu vhodnou kandidátku / kandidáta na pozici Automechanik vozů VW – AUDI.

Náplň práce:

  • opravy automobilů koncernových značek

Co očekáváme?

  • vyučen v oboru
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce s diagnostikou

Co nabízíme?

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou
  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
  • zázemí silné, prosperující společnosti
  • možnosti osobního rozvoje a vzdělávání

Kontaktní osoba

Karel Spěváček

e-mail: karel-spevacek@tukas.cz

V případě zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete prosím, svůj profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 5 pracovních dnů, nemohli jsme zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům, kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
30,10 Kč
Diesel
28,30 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní