Přijímací technik vozů KIA

Auto Adámek, člen skupiny TUkas Group, autorizovaný servis značek Škoda a Ford hledá   pro nově budované dealerství značky KIA zkušeného profesionála na pozici Přijímací technik.

Náplň práce:

  • Odborná konzultace se zákazníky týkající se požadovaných oprav
  • Zajištění kompletní administrativy oprav
  • Řízení celkového procesu oprav & předání zákazníkovi
  • Prodej příslušenství a dodatečných produktů
  • Zodpovědnost za poskytnutí nejlepších služeb všem zákazníkům
  • Dodržování standardů výrobce
  • Zodpovídáte přímo Vedoucímu poprodejních služeb

Co očekáváme?

  • Praxe v oboru podmínkou, znalost servisu KIA značnou výhodou
  • Kalkulace ceny opravy, dobrá znalost aut
  • Práce na PC
  • Znalost AJ / NJ výhodou
  • Platný ŘP skupiny B
  • Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • Spolehlivost a loajalitu

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost zvýšení výdělku provizemi z prodeje
  • Pracoviště : Praha – Modřany
  • Datum nástupu – říjen 2016

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj profesní životopis s fotografií na email : kariera@autoadamek.cz. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 5 pracovních dnů, nemohli jsme Vás zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,90 Kč
Diesel
28,20 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní