Prodejce nových vozů KIA

Společnost Auto Adámek, člen skupiny TUkas Group, autorizovaný servis značek Škoda a Ford hledá  pro nově budovaný showroom značky KIA zkušeného profesionála na pozici Prodejce nových vozů .

Náplň práce:

  • aktivní prodej nových vozů KIA
  • každodenní komunikace s klienty
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí – akvizice
  • tvorba nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
  • uzavírání objednávek a smluv spojených s prodejem nových vozidel
  • předávání nových vozů
  • poprodejní péče o zákazníky
  • vedení databáze zákazníků

Co očekáváme?

  • reference z předchozího zaměstnání výhodou
  • uživatelská znalost AJ
  • uživatelskou znalost PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu
  • samostatnost a odpovědnost za své výsledky
  • pozitivní přístup, zdravé sebevědomí, nadšení pro obchod
  • zkušenost s akvizičním prodejem
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • spolehlivost a loajalitu
  • výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • produktová a technická znalost automobilů výhodou
  • praxe v prodeji automobilů podmínkou, praxe v prodeji KIA velkou výhodou

Co nabízíme?

  • stabilní práci na HPP v zavedené a dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • práci v prostředí zcela nového autosalonu
  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • pravidelná školení
  • mobilní telefon
  • služební vozidlo
  • Pracoviště : Praha – Modřany
  • Předběžný datum nástupu – říjen 2016

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj profesní životopis s fotografií a případnými referencemi na email: kariera@autoadamek.cz. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 5 pracovních dnů, nemohli jsme Vás zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
28,70 Kč
Diesel
27,10 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní