Servisní poradce vozů Volkswagen

  • Náplň práce
    • jednání se zákazníky, kompletní péče o ně, příjem zakázek a jejich zpracování, zodpovědnost za včasné plnění dodávek a kvalitu zakázky, spolupráce s koordinátorem dílny, běžná administrativa.
  • Nabízíme
    • uplatnění na HPP
    • finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče
    • zvýhodněné stravování
    • možnosti dalšího vzdělávání
    • pracoviště: Praha

    Požadujeme

    • SŠ s dopravním zaměřením
    • praxe v oboru podmínkou
    • práce na PC
    • AJ, NJ výhodou
    • řidičský průkaz sk.B
    • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
    • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
    • zákaznický přístup
    • spolehlivost a loajalitu
    • trestní bezúhonnost

    V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: prace@tukas.cz

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
28,90 Kč
Diesel
26,90 Kč
CNG
25,40 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní