Autoservis a prodej náhradních dílů NEPŘERUŠEN!

Autoservis a prodej náhradních dílů NEPŘERUŠEN!

Vážení zákazníci,

na základě Usnesení vlády České republiky jsou servisní služby a prodej náhradních dílů nadále v provozu. Přijímáme rezervace termínů na běžnou prohlídku, přezutí na letní pneu a další servisní úkony. Jen s tím rozdílem, že výdej i příjem vašeho vozu do servisu bude u každé z našich značek probíhat za využití “servisního výdejového okénka”, které naleznete v budově stávajícího servisu.

DOMLUVENÉ TERMÍNY NERUŠÍME A POČÍTÁME S NIMI!

Všechny zákazníky prosíme o striktní dodržování aktuálně platných bezpečnostních pravidel a děkujeme, že během návštěvy našeho servisu máte ústa zakrytá respirátorem s minimální kvalitou FFP2 nebo KN95.

Zároveň vás prosíme o omluvení případných komplikací spojených s omezeným chodem provozoven. Vše se snažíme nastavit tak, abychom vám v současné situaci zajistili co nejkomfortnější prostředí. O všech dalších změnách vás budeme neprodleně informovat.


V případě, že vyrážíte do našeho servisu z jiného okresu, doporučujeme mít u sebe naši OBJEDNÁVKU či vyplnit ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ – ke stažení na webových stránkách MVČR.


Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
31,30 Kč
Diesel
28,10 Kč
CNG
26,50 Kč