POSLEDNÍ ŠANCE ZÍSKAT VŮZ
ŠKODA FABIA COMBI TOUR

<small><small><small>POSLEDNÍ ŠANCE ZÍSKAT VŮZ</small></small></small><br> ŠKODA FABIA COMBI TOUR

Je TU poslední možnost pořídit si vůz ŠKODA FABIA COMBI TOUR s atraktivní výbavou s možností výhodného financování a řadou dalších benefitů. Neváhejte! .

POSLEDNÍ ŠANCE

V naší nabídce zůstávají poslední vozy skladem, neváhejte a vyberte si vůz přesně podle vašich představ. Nyní s výkupním bonusem 20 000 Kč s DPH a zvýhodněnou ŠKODA Prodlouženou zárukou za 3 990 Kč s DPH.

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ

Vůz ŠKODA FABIA COMBI TOUR můžete pořídit s výhodným operativním leasingem již od 5 990 Kč s DPH** včetně zimních kompletních kol a ŠKODA Předplaceného servisu.

                                     kontaktovat prodejce                                     

ATRAKTIVNÍ VÝBAVA

Již v základní výbavě máte ve voze ŠKODA FABIA COMBI TOUR k dispozici LED denní svícení, manuální klimatizaci, přehledný displej palubního počítače MaxiDot, elektrické ovládání oken vpředu, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka.


Akce probíhá do 31. 1. 2023.

* Fotografie jsou pouze ilustrativní. Neodráží skutečnou výbavu, která je aktuálně dostupná. 

** Vzorový příklad operativního leasingu na vůz ŠKODA FABIA COMBI TOUR v ceně 390 000 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 990 Kč s DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis a kompletní zimní kola včetně přezutí po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, pojištění vnějších skel do limitu 10 000 Kč. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. 

*** Vozy vyrobené od kalendářního týdne 09/2022 včetně.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,90 Kč
Diesel
30,60 Kč
CNG
29,90 Kč