Prodej vozů Dacia bezkontaktně

Prodej vozů Dacia bezkontaktně

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás ujistili, že i v této, pro všechny složité, době jsme TU stále pro Vás a neustále se snažíme přicházet s dalšími inovacemi. Pracujeme v plném nasazení, a to s maximálním důrazem na BEZPEČNOST A OCHRANU našich zaměstnanců a samozřejmě Vás – našich zákazníků.

Ochotně Vás provedeme detailně jednotlivými vozy, u kterých plánujete jejich nákup. Vše bezpečně z Vašeho domova či kanceláře – jednoduše, transparentně, v klidu a s jistotou. Díky běžně používaným aplikacím (WhatsApp, Skype, Messenger apod) se dokážete seznámit jak s novým tak ojetým vozem do jeho detailu.

Kompletní nabídku nových skladových i ojetých vozů najdete TU:

Proces koupě vozu:

Vybrali jste si vůz z naší nabídky? Kontaktujte, prosím, prodejce, který s Vámi rád projde další kroky. Zaslat poptávku můžete emailem, odesláním formuláře z karty vybraného vozu kliknutím na pole „Kontaktovat prodejce“, nebo zavolejte našemu prodejnímu týmu TUkas. Společně si pak upřesníte požadavky a prodejci Vám rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Domluvíte si termín a čas video prohlídky vozu, kdy Vám prodejce na předem dohodnuté platformě (WhatsApp, Messenger, Skype apod.) detailně vůz předvede a ukáže všechny detaily vozu, které pro Vás budou důležité. V případě nákupu ojetého vozu je samozřejmostí detailní předvedení karosérie i interiéru a podrobná analýza historie a původu vozidla.

Po virtuální prohlídce vozu Vám prodejce nabídne další doplňkové služby jako je financování, pojištění atp. Zároveň pro Vás připraví kupní smlouvu a veškeré dokumenty nutné k převodu či registraci vozu. Po podpisu smlouvy a uhrazení kupní ceny  Vám náš personál připraví vůz k předání, a to včetně dezinfekce jak v interiéru, tak na frekventovaných místech karoserie. Následně zajistíme dopravu vozu na předem dohodnuté místo předání, např. k vám domů či firmy.

Osobní předání vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatření. Prodejce i zákazník použije ochranu obličeje (ideálně rouška nebo respirátor přes nos a ústa), ochranné rukavice a zachovají mezi sebou doporučenou minimální vzdálenost 2 metry. Prodejce odstraní ochranný igelit ze sedaček, aby se mohl zákazník seznámit s vozem sám a bude připraven s radou a ukázkou v bezpečné vzdálenosti.

Situace se stále vyvíjí a není jednoduchá pro nikoho z nás. Prosíme všechny zákazníky o dodržování základních hygienických opatření. Chráníte tím nejen sebe, ale i naše zaměstnance. Další informace budeme komunikovat prostřednictvím našich sociálních sítí a webových stránek. Věříme, že tuto nelehkou dobu všichni zvládneme ve zdraví a brzy se vše vrátí do normálního stavu a my se s Vámi opět budeme moci potkat na našich provozovnách. 

Jsme TU s Vámi

TUkas

Upozornění: Nejedná se o prodej distančním způsobem ani o prodej mimo obchodní prostory ve smyslu ustanovení  zák. č. 89/2012 Sb., prodej se uskutečňuje mimo uzavřenou prodejnu prodávajícího. Samotné uzavření kupní smlouvy se realizuje na prodejní ploše prodávajícího, která je jeho obchodním prostorem a není provozovnou ve smyslu ust. § 17 zák. č. 455/1991 Sb. (Živnostenský zákon).

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
25,60 Kč
Diesel
24,60 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×