VOLVO XC40
již za 699 000 Kč

VOLVO XC40 <br> již za 699 000 Kč

Volvo XC40 za dostupnou cenu!

Výrazný komfort inspirativního městského SUV.
S kontrastními exteriérovými detaily a interiérem s textilním čalouněním v prémiovém provedení.

Nový vůz již za: 

699 000 Kč s DPH

Operativní leasing již od:

9 162 Kč s DPH / měsíc


Volvo XC40 Momentum Core T2 FWD – MY22

Specifikace:

Objem motoru: 1477 ccm

Výkon kW:
95

Palivo:
Benzín

Karoserie:
SUV

Barva: 
Černá

Převodovka: Manuální

Vybraná výbava:

  • Dekorativní obložení interiéru v černém reliefním provedení City Map of Gothenburg
  • Komunikační rozhraní v češtině vč. digitálního návodu k obsluze
  • TEXTIL/COMFORT černá Charcoal/černá Charcoal
  • 17“ kola z lehké slitiny 5 paprsků, s výbrusy, Silver Alloy
  • Pneumatiky 235/60 R17
  • Náhradní dojezdové kolo vč. heveru

Cenová kalkulace:

Cena bez DPHCena s DPH
Základní cena vozu 643 802 Kč 779 000 Kč
Cena vozu s doplňkovou výbavou 646 612 Kč 782 400 Kč
Akční sleva – 68 926 Kč– 83 400 Kč
Cena po slevě: 577 686 Kč699 000 Kč
KONTAKTOVAT PRODEJCE

Prémiový a komfortní

6stupňová manuální převodovka

Šestistupňová manuální převodovka nabízí plynulé a přesné řazení pro maximální potěšení z jízdy. Tato šestistupňová převodovka umožňuje klidnou jízdu po dálnici s nízkou spotřebou a nízkými emisemi CO₂. Zatímco hladký chod spojky Vám zajišťuje sebejistý a snadný rozjezd.

Systém regulování sjíždění svahů

Systém regulovaného sjíždění svahů umožňuje kontrolované sjíždění svahů na prudkých, nerovných nebo kluzkých vozovkách. Je-li aktivován, pomáhá vám plynule sjíždět ze svahu rychlostí od 8 do 40 km/h s využitím brzdění motorem nebo v případě potřeby s přibrzďováním jednotlivých kol – stačí jen točit volantem. Rychlost můžete kdykoli upravit přibrzděním nebo případně i zrychlením. Systém regulování sjíždění svahů (Hill Descent Control) vám díky plynulé charakteristice akcelerátoru usnadní také rozjezd při vlečení těžkého přívěsu nebo lodi na přívěsu. Funguje také při couvání.

17” kola z lehké slitiny s 5 paprsky s výbrusy, stříbrná Silver Alloy l

Tato aerodynamicky navržená 17″ kola s 5 paprsky harmonicky doplňují moderní charakter vašeho Volva SUV. Design s lesklou stříbrnou povrchovou úpravou působí na pohled střízlivě a čistě. Aerodynamický design pomáhá snižovat odpor vzduchu, což může přispět ke zlepšení spotřeby paliva. Kola jsou připravena pro systém iTPMS (Indirect Tyre Pressure Monitoring System).
Rozměr: 7,5×17
Rozměr pneumatiky: 235/60 R17

Dekorativní výplň interiéru Charcoal

Dekorativní panely Charcoal dodávají kabině vašeho Volva sportovní atmosféru a ještě vyšší dynamiku. Jsou zasazeny do dveřních výplní, spodní části palubní desky a boků středového tunelu.

Textilní čalounění

Jemně tkané, avšak vysoce odolné textilní čalounění. Lehce asymetrická látka vyzařuje živou strukturu a moderní vzhled.

Funkce vyvětrání před odjezdem

Tato funkce při vyšších teplotách vhání do vozu venkovní vzduch a pomáhá tak udržet v kabině příznivou teplotu až 15 minut po zaparkování. Oceníte například tehdy, když potřebujete zůstat sedět v autě s vypnutým motorem.

WHIPS (systém ochrany proti hyperflexi krční páteře na předních sedadlech)

WHIPS™ je inovativní bezpečnostní systém výrobce Volvo, který účinně snižuje riziko zranění při případném nárazu zezadu. Při nárazu se celé opěradlo předního sedadla i opěrka hlavy posunou spolu s cestující osobou, aby byla zajištěna opora krku.

Airbag kolen řidiče

S ochranou dolní části nohou řidiče v případě čelního nárazu pomáhá také kolenní airbag umístěný nad pedály. Kolenní airbag se aktivuje společně s ostatními airbagy a doplňky funkce bezpečnostního pásu, předpínačem bezpečnostního pásu, uvolňovačem brzdového pedálu a integrovanou ochranou kolen pod přístrojovou deskou, což napomáhá optimální ochraně.

Pohonný agregát

Spotřeba paliva a emise

7l / 100 km
Spotřeba paliva (kombinovaná)

158g / km
Emise CO₂ (kombinované)

EURO 6d
Emisní třída

Výkon

10.9 s
0 – 100 km/h

129 k
Výkon motoru

95kW
Maximální výkon motoru (kW)

245 Nm
Točivý moment

180 km/h
Maximální rychlost

Hmotnost a kapacita

54 l
Objem nádrže

452 l
Objem zavazadlového prostoru

1600 kg
Maximální
zatížení tažného zařízení

Energetické štítky pneumatik

Energetické štítky pneumatik pomáhají klasifikovat energetickou účinnost pneumatik, přilnavost za mokra a úroveň vnějšího hluku.

Standardní pneumatiky

Bližší informace

Zimní pneumatiky objednává Vámi vybraný prodejce. Energetické štítky zimních pneumatik se liší podle výrobce, rozměrů pneumatiky a typu vozidla a jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.


Upozornění
Velmi se omlouváme, ale současný nedostatek elektronických součástek nás nutí u vybraných modelů stáhnout dočasně z naší nabídky opci 603 – Sada pro pozornost řidiče Driver Awareness a opci 139 – Kamera parkovacího asistenta s výhledem 360° do okolí. V případě jejich ponechání v konfiguraci vozu může dojít k významnému prodloužení dodací lhůty vozu. Pro bližší informace o možnostech konečné konfigurace vozu a jeho dodání se prosím vždy informujte u Vašeho preferovaného autorizovaného partnera pro prodej nových vozů Volvo. Upozorňujeme také, že v tuto dobu probíhá aktualizace cen / nabídky na nový modelový rok MY22! Proto prosíme, pro potvrzení výsledné konfigurace kontaktujte výhradně některého z autorizovaných partnerů Volvo Car. Ceny uvedené v konfigurátoru již nemusí být platné, nebo nejsou ještě doplněny. Veškeré ceny jsou uvedené včetně DPH. Vizualizace a specifikace ve Volvo konfigurátoru slouží jen pro Vaši představu. Nemusí tedy nutně odrážet přesné parametry a vzhled jednotlivých modelů a jejich výbavy. Svou konfiguraci si prosím nechte potvrdit Vašim autorizovaným dealerem Volvo.
 
Vliv na životní prostředí
Hodnoty pro zde udávanou spotřebu paliva a emise CO₂ byly stanoveny na základě nově zavedené metodiky celosvětového harmonizovaného testu lehkých vozidel WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure), přičemž jsou měřeny také v souladu s testovací procedurou RDE (Real Drive Emission) zaměřující se na zjištění emisí v reálných jízdních podmínkách. Motory splňují požadavky emisní normy EURO 6d.

Údaje obsažené v této kartě vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,30 Kč
Diesel
34,30 Kč
CNG
44,70 Kč