Dacia Lodgy

DACIA LODGY STEPWAY
7MÍSTNÝ RODINNÝ VŮZ S ASERTIVNÍM STYLEM

Vůz Lodgy se přizpůsobí každé rodině a nezapomene ani na styl. Jeho přední mřížka, široké blatníky, světlomety a ostře tvarovaná zadní světla posilují jeho osobnost. Bezkonkurenční vnitřní prostor ještě nikdy nebyl tak dostupný. Dacia Lodgy Vám přiváží možnost cestovat až v sedmi lidech v pohodlí a bezpečí za každé situace.

ASISTENT ROZJEZDU DO KOPCE

Rozjíždějte se naprosto bezpečně díky asistentu rozjezdu do kopce. Brzdný tlak je zachován po dobu několika sekund, abyste se bez obav mohli rozjet do kopce.

K dispozici v závislosti na verzi.

Media Nav Evolution

Media Nav Evolution nabízí řadu jednoduchých a intuitivních funkcí dostupných přes 7″ (18 cm) dotykovou obrazovku: GPS navigace, rádio, média a telefon připojitelné pomocí Bluetooth® nebo přípojek 3,5 mm a USB. K dispozici je i zrcadlení chytrého telefonu pomocí Android Auto™ nebo Apple Carplay™. Když připojíte svůj chytrý telefon přes USB pomocí kabelu, můžete snadno získat přístup ke svým aplikacím a číst nebo psát zprávy přímo z dotykové obrazovky vozu Lodgy.

K dispozici v závislosti na verzi.

Dacia PlugRadio

Multimediální systém Dacia PlugRadio vám nabízí rádio s velkou obrazovkou, funkci Bluetooth® pro telefonování, audiostreaming, přípojky 3,5 mm a USB na předním panelu. Součástí tohoto systému jsou také ovládací prvky pod volantem a čtyři reproduktory.

K dispozici v závislosti na verzi. 

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
47,20 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč