Kia EV6

Ceník Kia EV6 GT

EV6, první elektromobil Kia se specifickou konstrukcí na základě nové globální modulární platformy pro elektromobily E-GMP
Electric-Global Modular Platform (E-GMP)

EV6 je prvním modelem, zkonstruovaným značkou Kia na nové globální modulární platformě pro elektromobily E-GMP (Electric-Global Modular Platform).
Díky tomu má rovnou podlahu, která umožňuje různá uspořádání interiéru. Přestože má EV6 kompaktní vnější rozměry,
nabízí díky rozvoru náprav 2,9 m vnitřní prostor, který se vyrovná mnoha středně velkým až velkým SUV.
To znamená, že si budete se svými spolucestujícími užívat mnohem více místa.

Prostorová inovace

Panoramatická zobrazovací plocha se dvěma zakřivenými 12,3″ displeji Širokoúhlá zobrazovací plocha s vysokým rozlišením je v modelu EV6 tvořena dvěma zakřivenými displeji, které poskytují přehledné uspořádání a ničím nerušený pohled na vizuálně prezentované informace a menu s intuitivním ovládáním. Trvale udržitelné materiály Na čalounění sedadel jsou mimo jiné použity materiály z recyklovaných lahví PET, velmi kvalitní veganské kůže nebo semiše.

Průhledový displej s rozšířenou realitou

Nový průhledový displej s rozšířenou realitou promítá na sklo čelního okna virtuální pokyny, které Vás dovedou do cíle. Budete mít veškeré potřebné informace pro bezproblémové a bezpečné cestování.

Ultra rychlé nabíjení

Model EV6 je vybaven 800V systémem rychlého nabíjení, který Vám ušetří čas pro činnosti, jež jsou pro Vás opravdu důležité. Rychlým nabíjením získáte za 5 minut dojezd více než 100 km. Nabití sady akumulátorů z 10 na 80 % trvá necelých 18 minut.

Dojezd více než 510 km

Zcela nabitá sada akumulátorů modelu EV6 o kapacitě 77,4 kWh umožňuje dojezd více než 510 km. To znamená méně časté nabíjení, a tedy i více času pro Vaše záliby. K dispozici je také sada akumulátorů, jejíž kapacita 58 kWh více než postačuje pro uspokojení všech běžných požadavků na mobilitu. Na výběr máte verze RWD s jedním elektromotorem a pohonem zadních kol nebo AWD se dvěma elektromotory pohánějícími všechna kola. Díky tomu se dostanete do svého cíle bez ohledu na počasí nebo terén.
Údaje dojezdu byly zjištěny podle metodiky WLTP a musejí být potvrzeny v rámci homologace. Definitivní hodnoty dojezdu na jedno nabití a spotřeby elektrické energie budou zveřejněny později.

Praktický zdroj elektrické energie pro Vaše aktivity

EV6 nabízí funkci V2L (Vehicle-to-Load), kterou můžete využívat ve svém každodenním životě nebo při rekreačních aktivitách jako praktický, mobilní zdroj elektrické energie. EV6 poskytuje elektrickou energii s výkonem až 3,6 kW, takže může sloužit i jako nouzový zdroj elektrické energie pro Vaši domácnost. A samozřejmě může nahradit přenosný generátor, když si užíváte svých outdoorových aktivit.

Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu až 1600 kg

Na dobrodružství v přírodě se svou rodinou a přáteli si můžete vzít všechno, co potřebujete, mimo jiné i díky možnosti připojit za vůz přívěs s pozoruhodnou nejvyšší přípustnou hmotností 1600 kg. A to vše samozřejmě s nulovými emisemi.
Jedná se o nejvyšší přípustnou hmotnost přívěsu. Tento údaj se může lišit v závislosti na zvolené velikosti sady akumulátorů a/nebo uspořádání pohonu

Design, který Vás bude inspirovat

EV6 je moderní a sportovní crossover. Každý detail, velký i malý, přispívá u tohoto přitažlivého, svalnatého designu k osobitému a sportovnímu vzhledu.

Adaptivní Dual – LED přední světlomety s automatickým přepínáním dálkových světlometů

Při cestování automobilem je nejdůležitější bezpečnost. S novými adaptivními Dual-LED předními světlomety uvidíte silnici jasně i za tmy, aniž byste díky nové technologii adaptivních dálkových světel oslňovali protijedoucí řidiče.

Jedinečný světelný design

Náš jedinečný světelný design vytváří zakřivenou linii, která sahá od podběhu zadního kola přes zadní výklopné víko na druhou stranu. Řada modulů s diodami LED vytváří ohromující vizuální efekt klavírních kláves, který umocňuje atraktivní vzhled vozu.

Sportovní střešní spoiler

Rovná a sportovní linie střechy modelu EV6 ústí vzadu do prodlouženého střešního spoileru, který nejenže pozvedává design na ještě vyšší úroveň, ale také zlepšuje aerodynamiku a zvyšuje provozní hospodárnost.

Inovativní výsuvné kliky dveří

Nejenže přispívají ke skvělému vzhledu, ale také vylepšují aerodynamiku. Zapuštěné kliky dveří modelu EV6 se automaticky vysunou, jakmile se k vozu přiblížíte, aby Vám usnadnily nastupování.

Kia EV6 ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
39,30 Kč
Diesel
37,50 Kč
CNG
34,90 Kč