Kia Rio

Kia Rio je moderní a dynamický vůz, který klade důraz na inovativní řešení a neotřelí design. Objevte jeho silné stránky již nyní.

Více informací v Katalogu.

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) 7 ve výbavě nového modelu Kia Rio zahrnuje radarový senzor v předním nárazníku a kameru na čelním okně ke sledování překážek před vozem, například chodců, cyklistů nebo jiných vozidel. V případě rizika kolize je řidič upozorněn a FCA automaticky aktivuje brzdy, je-li to nutné, aby nedošlo k nehodě nebo se alespoň snížila intenzita nárazu.

DRIVE WiSE

Objevte DRIVE WiSE6, budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které detekují případná nebezpečí, aby byla jízda ještě bezpečnější. S menšími starostmi bude pro Vás řízení skutečným potěšením.

Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA) a systém následování v jízdním pruhu (LFA)

Tento systém sleduje podélné značení na vozovce a vpředu jedoucí vozidla, a současně kontroluje, zda vůz jede uprostřed jízdního pruhu. Systém Vás upozorní, pokud se začne vozidlo přibližovat k hranici jízdního pruhu a v případě potřeby zasáhne do řízení, aby se vůz vrátil doprostřed jízdního pruhu.

Pokročilý adaptivní tempomat (SCC)

Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) modelu Rio používá integrovaný radarový senzor k udržování nastavené rychlosti jízdy a bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla. Pokud vozidlo vpředu zpomaluje a bezpečný odstup nemůže být zachován, sníží systém rychlost jízdy. Jakmile vozidlo vpředu zrychlí, Rio také akceleruje, dokud nedosáhne nastavené rychlosti jízdy.

Ke stažení

Kia Rio ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
34,80 Kč
Diesel
33,20 Kč
CNG
44,70 Kč