Kia Rio

Kia Rio je moderní a dynamický vůz, který klade důraz na inovativní řešení a neotřelí design. Objevte jeho silné stránky již nyní.

Více informací v Katalogu.

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) 7 ve výbavě nového modelu Kia Rio zahrnuje radarový senzor v předním nárazníku a kameru na čelním okně ke sledování překážek před vozem, například chodců, cyklistů nebo jiných vozidel. V případě rizika kolize je řidič upozorněn a FCA automaticky aktivuje brzdy, je-li to nutné, aby nedošlo k nehodě nebo se alespoň snížila intenzita nárazu.

DRIVE WiSE

Objevte DRIVE WiSE6, budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které detekují případná nebezpečí, aby byla jízda ještě bezpečnější. S menšími starostmi bude pro Vás řízení skutečným potěšením.

Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA) a systém následování v jízdním pruhu (LFA)

Tento systém sleduje podélné značení na vozovce a vpředu jedoucí vozidla, a současně kontroluje, zda vůz jede uprostřed jízdního pruhu. Systém Vás upozorní, pokud se začne vozidlo přibližovat k hranici jízdního pruhu a v případě potřeby zasáhne do řízení, aby se vůz vrátil doprostřed jízdního pruhu.

Pokročilý adaptivní tempomat (SCC)

Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) modelu Rio používá integrovaný radarový senzor k udržování nastavené rychlosti jízdy a bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla. Pokud vozidlo vpředu zpomaluje a bezpečný odstup nemůže být zachován, sníží systém rychlost jízdy. Jakmile vozidlo vpředu zrychlí, Rio také akceleruje, dokud nedosáhne nastavené rychlosti jízdy.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč