Kia Stinger

Nová Kia Stinger

Klasický duch. Průkopnické vzrušení.

Vášeň pro řízení

Nová Kia Stinger zapustí hluboké kořeny do srdcí skutečných automobilových nadšenců. Každá linie – od nízké kapoty motoru až po svalnatou záď – odkazuje na klasického ducha automobilů kategorie gran turismo. Pětidveřový liftback se splývající zádí ohromí svým nezaměnitelným profilem, který je předehrou dechberoucích výkonů.

Sportovní duch má v genech

Progresivní, sportovní design spočívá ve správných proporcích a vyváženosti. Nová Kia Stinger GT to bez námahy zvládá svou dlouhou kapotou, krátkým předním převisem, dlouhým rozvorem a nízko posazenou kabinou. Široké linie ramen se sbíhají a tvoří napnutou zadní část, která poskytuje vylepšenou aerodynamiku. Nová lehká 19 “kola z lehké slitiny navíc ještě více umocňují její sportovně laděný vzhled.

Okouzlující kabina

Můžete si být jisti, že o všechny Vaše potřeby a touhy bude skvěle postaráno. Nastupte si do nového modelu Kia Stinger GT. Sportovní styl jeho interiéru ladí s bezpočtem technických inovací a vylepšení designu, která zvyšují úroveň komfortu, asistence a vzrušujících zážitků. Mezi dominanty interiéru patří digitální panel přístrojů na 7″ displeji, větší 10,25″ displej navigačního systému, který splní všechny Vaše požadavky v oblasti multimédií, dekorační osvětlení na obou stranách interiéru a bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko.

Strhující jízda zaručena

Kia Stinger podává mimořádně sportovní výkony a pohotově reaguje na povely řidiče, jemuž poskytuje bezprostřední spojení s vozovkou. Elektronicky řízené odpružení ECS (Electronically-Controlled Suspension) zajišťuje maximální komfort a bezpečnost díky vyhodnocování provozních parametrů z mnoha senzorů. Využijte volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) a přizpůsobte si nastavení vozidla vlastním preferencím a provozním podmínkám.

Mimořádná jistota a ovladatelnost

Silnice jsou plné nečekaných překvapení. S pohonem všech kol AWD (All-Wheel Drive) ve výbavě modelu Kia Stinger budete připraveni na jakkoli náročné výzvy, čekající za zatáčkou. Systém používá dynamické rozdělování hnací síly mezi jednotlivá kola k zajištění trakce a stability. Díky tomu dojedete bezpečně do cíle, bez ohledu na stav vozovky nebo počasí.

Zrychlete svůj tep

Připravte se na zrychlený tep bez ohledu na to, jaký z nabízených přeplňovaných motorů je podélně uložen pod kapotou: 2.2 CRDI (200 k), 2.0 T-GDI (255 k), nebo 3.3 T-GDI V6 (370 k). Osmistupňová samočinná převodovka řadí rychle a hladce. Při skvělé akceleraci a cestování vysokými rychlostmi zažijete okamžiky, při nichž se Vám zatají dech.

Velkorysý prostor

Jednoznačným přínosem dlouhého rozvoru tohoto sedanu se splývající zádí je prostorný interiér. Vy a až čtyři cestující budete mít dostatek místa v útulném, přehledném interiéru, v němž můžete odpočívat a užívat si jízdu. Prostorný zavazadlový prostor nabízí objem 406 l. Pro naložení delších předmětů nebo většího množství zavazadel jednoduše sklopte zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

Vyzývavý design

Základem fantastického designu jsou správné proporce a jejich vzájemná rovnováha. Kia Stinger v tomto ohledu skutečně vyniká svou dlouhou kapotou motoru s krátkým převisem vpředu, dlouhým rozvorem a vizuálně nízkým prostorem pro cestující. Široká ramenní oblast ústí do pevně tvarované zádě, kterou završuje leskle černý zadní difuzor, vylepšující aerodynamiku.

Fascinující interiér

Ryzí a zároveň exkluzivní. Kia Stinger čerpá inspiraci ze sportovního designu vozů kategorie gran turismo a letectví. Ohromující interiér je vybaven kruhovými výdechy ventilační soustavy v leteckém stylu, přístroji s kovovými rámečky a saténově chromovaným ozdobným obložením. V nízko uloženém sedadle řidiče si budete užívat všech detailů – velmi kvalitních materiálů, moderního ozdobného obložení a kontrastního prošívání – přispívajících k atmosféře sofistikovanosti.

Služby Kia Connect

Se službami Kia Connect bude Váš vůz ještě snadněji dostupný než dosud. Cestovní plány si můžete z chytrého telefonu snadno přenést do navigačního systému. Na chytrém telefonu můžete rovněž sledovat aktuální polohu vozidla nebo načítat diagnostické zprávy. Získáte také přístup ke službám Kia Live Services6, zajišťovaným společností TomTom7, které nabízejí informace o místech měření rychlosti, počasí, dopravě atd.

Palubní služby

Mezi palubní služby patří služby Kia Live Services 3,4 , online rozpoznávání hlasu a online navigace. Získejte přístup k informacím o rychlostních radarech , počasí, provozu a potenciálním parkování na ulici i mimo ni. Pomocí hlasových příkazů vyhledejte body zájmu (POI) nebo adresu. Všechny služby na palubě jsou zahrnuty po dobu 7 let. Nová Kia Stinger GT je také kompatibilní se zařízeními Android Auto TM a Apple CarPlay TM .

Vše na první pohled

Získejte vše, co potřebujete vědět, ze sedadla řidiče. Kdykoli odbočíte, díky Blind-Spot View Monitor (BVM) se dokonce zobrazí pohled na silnici ve vašem mrtvém úhlu. S head-up displejem, který promítá klíčové informace – jako jsou rychlostní limity a navigační pokyny – na čelní sklo přímo do zorného pole, mějte neustále oči na silnici.

Monitor prostorového zobrazení (SVM)

Intuitivní systém sledování prostorového zobrazení (SVM) s naváděním parkování kombinuje čtyři širokoúhlé snímky z kamer vpředu, vzadu a po stranách nové Kia Stinger GT. Výsledek: komplexní pohled z ptačí perspektivy na prostor kolem vozidla při parkování nebo jízdě rychlostí nižší než 20 km / h.

Harman Kardon ® Prémiový zvukový systém

Užijte si prvotřídní zvuk s 15 reproduktory o výkonu 720 W Harman Kardon ® . Zastrčený pod předními sedadly: první subwoofer Kia pod sedadlem. Technologie Clari-Fi ™ zvyšuje zážitek z digitálního zvuku, zatímco nejnovější technologie QuantumLogic ™ Surround Sound zajišťuje autentickou a vytříbenou multidimenzionální zvukovou scénu. 7

Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Systém sledování únavy řidiče (DAW) detekuje, kdy ztratíte koncentraci během řízení, sledováním chování vozidla a řidiče. Pokud je čas udělat si přestávku, systém vydá zvukové upozornění a na přístrojové desce zobrazí varovný symbol.

Systém autonomního nouzového brždění (FCA)

Systém FCA9 vyhodnocuje data z kamery a radaru z vašeho vozidla a analyzuje informace o jiných autech, chodcích nebo cyklistech přecházejících silnici, aby se vyhnul potenciální kolizi. Pomáhá také předcházet kolizím s vozidly při odbočování vlevo na křižovatce. Pokud detekuje potenciální kolizi, na sdruženém přístroji se zobrazí varovný signál a použije se maximální brzdný výkon.

Asistent pro odvrácení kolize s vozidlem v mrtvém úhlu (BCA)

BCA sleduje pomocí přední kamery a radarových senzorů na zadních rozích karoserie relativní polohu a rychlost ostatních vozidel po stranách nebo v oblasti Vašeho slepého úhlu. Pokud systém rozpozná hrozící kolizi s ostatními vozidly, upozorní Vás vizuálními a zvukovými signály a může také automaticky aktivovat brzdy, abyste zůstali ve svém jízdním pruhu.

Asistent pro jízdu na dálnici (HDA)

HDA pomáhá na dálnici udržovat bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a vždy udržuje nový model Kia Stinger GT uprostřed jízdního pruhu, a to dokonce i v zatáčkách.

Ukazatel rychlostních limitů (ISLA)

Ukazatel rychlostních limitů ISLA rozpoznává kamerou na čelním okně rychlostní limity a zákazy předjíždění. Pokročilý adaptivní tempomat propojený s navigačním systémem (NSCC) upraví v případě potřeby rychlost jízdy, abyste neporušovali pravidla silničního provozu.

Asistent pro odvrácení kolize s přijíždějícím vozidlem v příčném směru při couvání (RCCA)

Kdykoli budete couvat z parkovacího místa, RCCA zabrání kolizi Vašeho vozu Stinger GT s jakoukoli překážkou přibližující se v příčném směru – aktivací vizuálních a akustických upozornění a v případě nutnosti i využitím brzdové soustavy vozidla.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,70 Kč
CNG
34,90 Kč