Opel Crossland

LIMITOVANÁ EDICE HIT JEN ZA 399 990 KČ!

Využijte jedinečnou akční nabídku a získejte prostorné SUV Opel Crossland v limitované edici HIT s výbavou, která zahrnuje klimatizaci, LED ECO světlomety a multimediální systém s funkcí zrcadlení vašeho mobilního telefonu pro Apple CarPlay a Android Auto.

Ceník Crossland HIT

 

Práce, zábava, čas pro sebe, čas pro nás … nový Crossland vám umožní žít podle vašich pravidel. Moderní SUV design a prvotřídní inovace.

Nový Crossland přináší nový rozměr čistého progresivního designu. Německé inženýrství pro každodenní používání a nové zážitky.

Atraktivní design se promítá i do prostorné a praktické kabiny vozu. Užijte si prémiové pohodlí se sedadly Alcantara1, intuitivním ovládáním a vyšším posazem, který je typický pro vozy SUV.

Zatmavené zadní LED světlomety a tradiční motiv „křídel“ v designu světlometů ladí s černými lesklými prvky na víku zavazadlového prostoru. Nové značení vůz opticky snižuje a umocňuje široký a sebevědomý postoj nového Crosslandu.

BEZPEČNOST A INOVACE

PŘEDNÍ SVĚTLOMETY AFL LED

Mějte pod kontrolou situaci před vámi. Přední adaptivní světlomety AFL LED výrazně zlepšují viditelnost za všech podmínek a automaticky přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly. Nikdy tak neoslní protijedoucí vozidlo a osvětluje zatáčky. Vidět a být viděn.

180° PANORAMATICKÁ ZADNÍ KAMERA

Couvání pro vás bude hračkou především ve městech a na parkovištích. Panoramatická zadní kamera zobrazuje úhel 180° a usnadňuje tak přehled o situaci za vozem. Navíc se při couvání nemusíte otáčet hlavou a tělem.

AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

Automatické nouzové brzdění1 rozpozná chodce a ostatní vozidla, která jste vy možná přehlédli, a upozorní vás, pokud se přibližujete příliš rychle nebo je vzdálenost příliš malá. Pokud nezačnete na situaci a varování reagovat, systém automaticky aktivuje brzdy a sníží rychlost vozidla.

1Na přání. Pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 85 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarované metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 22 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; pevní překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.

HEAD-UP DISPLEJ
Head-up displej vás informuje o rychlosti, navigačních pokynech a dalších důležitých informacích. Vy se tak můžete plně soustředit na cestu před vámi – vše důležité totiž promítá přímo před vás.
INTELLIGRIP
Výkon je bez kontroly a ovládání téměř k ničemu. IntelliGrip zajišťuje, že budete mít výkon vozu Crossland stále pod kontrolou a nedojde například k protáčení kol vozu. Tento chytrý systém zajišťuje skvělou trakci a stabilitu na všech možných druzích povrchu díky automatické adaptaci točivého momentu kol a zapojování systému ESP (Elektronický stabilizační program). Řidič může zvolit režim pro bahno, sníh nebo písek za pomoci otočného ovladače na středovém panelu. Při nastavení režimu Normal pak systém monitoruje situaci a vy si užijete pohodlnou cestu například na dálnici.
AUTOMATICKÝ PARKOVACÍ ASISTENT
Bez něj už se vám nebude chtít parkovat. Automatický parkovací asistent detekuje vhodná parkovací místa a pomáhá s pohyby volantu pro zaparkování. Vy se jen staráte o pedály plynu a brzdy a řadíte rychlosti. Až budete z parkovacího místa vyjíždět, také vám pomůže.

PRÉMIOVÉ POHODLÍ

VŠESTRANNOST
Crossland vám přináší tolik prostoru, kolik potřebujete. Flexibilní interiér nabízí skvělou všestrannost a prostornost SUV. Zavazadlový prostor disponuje objemem 410 litrů a lze jej zvětšit až na 1 255 litrů – Crossland tak nabízí jeden z největších zavazadlových prostorů ve své třídě.
POSUVNÁ ZADNÍ SEDADLA
Pokud to váš nabitý den vyžaduje, můžete udělat váš Crossland ještě prostornějším. Zadní sedadla lze posunout a sklápět v poměru 60/40, loketní opěrka mezi nimi je výklopná pro přepravu dlouhých předmětů. Podlaha zavazadlového prostoru je pak výškově stavitelná.
ERGONOMICKÁ SEDADLA AGR
Ergonomická sedadla vozu Crossland mají certifikaci AGR (Kampaně pro zdravá záda1). Díky 16 možnostem nastavení si vždy sedadlo přizpůsobíte své potřebě – například nastavitelné opěrky hlavy, elektrické nastavení bederní opěrky, možnost prodloužení sedáku apod.
1 Kampaň pro zdravá záda (AGR) je nezávislá německá asociace sdružující experty různých lékařských oborů. Od roku 1995 zkoumá AGR bolest zad a její prevenci. Označení AGR je pak potvrzením kvality sedadel vozu Crossland, která tak splňují náročné standardy a také zaručuje, že jsou záda zákazníků v maximální možné míře chráněná před bolestí.
VYHŘÍVANÉ PRVKY
Vyhřívaná přední sedadla s nastavením tří úrovní intenzity oceníte především v zimě. Řidič pak může využít vyhřívaný volant a čelní sklo.

KONEKTIVITA

INFOTAINMENT
Zůstaňte ve spojení i na cestách. Zážitek z řízení můžete pro vás i pasažéry vylepšit díky systému Radio 4.0 IntelliLink s připojením pomocí Bluetooth®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. Můžete tak telefonovat, posílat zprávy nebo hrát hry zatímco budete řídit.
NAVIGACE
I když jedete na trase, kterou znáte, nebo objevujete nové končiny, systém Navi 5.0 IntelliLink vás do cíle dostane bezpečně a snadno. To vše díky intuitivnímu ovládání a jasným navigačním povelům.
BEZDRÁTOVÉ DOBÍJENÍ
Bezdrátové dobíjení1 ve voze Crossland vám usnadňuje používání telefonu bez kabelů.
1 Na přání. Může vyžadovat příslušenství k telefonu. Indukční dobíjení je funkční pouze pro telefony kompatibilní s technologiemi PMA a Qi. Kompatibilitu zkontrolujete u vašeho prodejce Opel.
Technické údaje
Ke stažení

Opel Crossland ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,80 Kč
Diesel
38,10 Kč
CNG
34,90 Kč