Opel Mokka-e

Výrazné a originální pojetí designu a technologií získává reálné tvary. Jste připraveni na nové zážitky z řízení? Objevte plně elektrickou Mokku-e.

VÝKON

Srdcem Mokky-e je 50 kWh lithium-iontová baterie. 216 článků s pokročilým ovládáním teploty znamená dlouhou životnost a dlouhý dojezd vozu, který lze prodloužit díky Pokročilému regenerativnímu brzdění.

Jakmile za jízdy uvolníte plynový pedál, Regenerativní brzdění využívá kinetickou energii pro dobíjení baterie. Při volbě režimu B, zvládnete většinu denních jízd po městě bez používání tradičních brzd. Tím také snížíte jejich opotřebovávání a další náklady za opravy.

ELEKTRIZUJÍCÍ ZÁŽITEK
100% elektrický pohon přináší točivý moment 260 Nm. Lehký synchronní elektromotor s permanentním magnetem přináší výkon 136 kW a je perfektní pro cestu ve městě i mimo něj. Užijte si jeho agilitu a sebevědomí.
SÍLA TICHA
Mokka-e je ideální pro dnešní hektický svět. Je čistá, prostorná a perfektně odhlučněná. Při každé jízdě si tak můžete dobít energii a vychutnat si ticho nebo svoji oblíbenou hudbu.
VAŠÍ CESTOU
Mokka-e se přizpůsobí vašemu jízdnímu stylu: nabízí režimy Sport, Eco a Normal. Každý z nich má jinak nastavené hlavní systémy vozu – reakce na pedály, posilovač řízení a systém topení. Sport se vyznačuje vyšší dynamikou, Eco efektivitou a Normal je vyváženou kombinací obou režimů.
MONITORING ÚDAJŮ O VOZIDLE
Mokka-e je vybavena moderními senzory. Systémy monitoringu údajů o vozidle vám dávají skvělý přehled nejen o spotřebě energie. Vždy tak máte potřebné informace a máte vše pod kontrolou.
DLOUHÝ DOJEZD

Nová generace baterií poskytuje klid na cestách díky dojezdu až 322 km na jedno nabití dle metodiky WLTP1.

1 Předběžný údaj

MÉNĚ ČEKÁNÍ, VÍCE ČASU

Dobíjejte rychle, čistě a pohodlně z domova nebo veřejné dobíječky. Až 80% kapacity nabijete za pouhých 30 minut* a využijete tak naplno flexibilní možnosti dobíjení vozu Mokka-e.

*Teoretická hodnota na základě výpočtu dojezdu 324 km dle WLTP***. U DC nabíječek (10 kW). Ekvivalent k dobíjení prázdné baterie. Dobíjecí čas závisí na typu a výkonu dobíjecí stanice, venkovní teplotě a teplotě baterie.

VÝHODY NULOVÝCH EMISÍ
Rozlučte se s cenami paliv a silničními daněmi. Téměř nulové náklady na údržbu, nízké provozní náklady, státní pobídky nebo pobídky pro koupi domácích dobíjecích stanic.
Ke stažení

Opel Mokka ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
Diesel
36,90 Kč
CNG
34,90 Kč