Renault KADJAR

RENAULT KADJAR

SUV S ASERTIVNÍM CHARAKTEREM

Vůz Kadjar se vrací s ještě asertivnějším vzhledem. Na silnici jeho nová přední část, nově navržené nárazníky, anténa ve tvaru žraločí ploutve, nové typické LED světlomety a 17“ až 19“ disky kol z lehké slitiny přitahují pozornost. Na palubě si jistě povšimnete koženého interiéru a vysoce kvalitních detailů a zpracování.

Jezděte v naprostém klidu

Pro bezpečnější a uvolněnější jízdu jsme vůz Kadjar vybavili nejinovativnějšími bezpečnostními systémy, které jsou v současné době k dispozici.

LED světelný podpis typický pro Renault

Nové typické LED světlomety přitahují pozornost.

Elegantní disky kol

Vyberte si z široké nabídky exkluzivních disků kol Renault dostupných v rozměru 17“ a 19“. Pro uhlazený a elegantní styl!

Silná osobnost

S plynulými liniemi, robustní čelní maskou a atletickými rameny vyvolává Renault Kadjar pocit odvážnosti.

Přepracovaný interiér pro vaše pohodlí a prosvětlená kabina

Panoramatická prosklená střecha, dvojité ozdobné prošití, pohodlná sedadla, palubní deska měkká na dotyk, zvýšená a široká středová konzola, chromované lemování ukazatelů a řadicí páky.

Navigace, rádio, hudba, telefon… Zůstaňte ve spojení

Se vestavěným tabletem R-LINK 2 se 7“ dotykovou obrazovkou máte přístup k veškerému vašemu multimediálnímu obsahu. Užijte si zrcadlení chytrého telefonu pomocí aplikací Android Auto™ a Apple CarPlay™.

KAŽDODENNÍ DOBRODRUH

Kadjar nabízí také to nejlepší z nejmodernějších technologií Renault se systémem varování při překročení povolené rychlosti, sledováním mrtvého úhlu či upozorněním před opuštěním jízdního pruhu.

Multimédia a audiosystémy

Se systémem R-LINK 2 máte okamžitý přístup k veškerému vašemu multimediálnímu obsahu. Co se týče zvuku, vyberte si to nejlepší s prémiovým audiosystémem Bose®.

Varování při překročení povolené rychlosti

Přizpůsobte svou jízdu podle dat z dopravního značení nasnímaných kamerou vozu. Když překročíte nejvyšší povolenou rychlost, na palubní desce a navigačním systému se objeví varování systému vizuálního varování při překročení povolené rychlosti.

 

Ke stažení

Renault KADJAR ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,60 Kč
Diesel
37,20 Kč
CNG
46,90 Kč