Renault KOLEOS

Opravdu silné a pohodlné SUV, to je Renault KOLEOS ve své nejčistší podobě. Nechte se rozmazlovat špičkovými technologiemi a suverénními jízdními vlastnostmi jak na silnici tak v terénu.

Renault KOLEOS je TU připravený Vás ohromit.

POCIŤTE SÍLU SUV

Muskulaturní profil, vytříbený interiér a charisma, které jej odlišuje od ostatních vozů… Koleos vyjadřuje svou osobnost a nabídne vám ještě lepší pohodlí a výraznější vzhled. Vyjádřete váš styl!

Elegantní a sportovní profil

Elegantní linie, muskulaturní postoj, harmonické proporce a výrazné detaily karoserie… Koleos se dokáže svým vzhledem velkého SUV prosadit.

Ohromující přední část

Koleos s výraznou mřížkou chladiče, chromovaným nárazníkem, LED mlhovými světly a masivním ochranným krytem podvozku je ten pravý vůz pro skutečné dobrodruhy.

Typický světelný podpis

S ikonickými světlomety LED Pure Vision a LED denním svícením ve tvaru písmene C, vám jedinečný a pronikavý vzhled vašeho vozu Koleos pomůže vystoupit z davu.

Vytříbená atmosféra

Výrazný vzhled, kvalitní materiály, kůže s ozdobným prošitím a ozdobné prvky z matného chromu… Buďte jako v peřince určené pro vaši pohodu

Pozvánka do světa pohodlí

Koleos se sklopnými zadními sedadly nabízí nejlepší prostor pro nohy ve své kategorii, aniž by byl omezen objem zavazadlového prostoru.

Skutečný pohon 4×4

Jste připraveni vydat se do terénu? Vůz Koleos vyjadřuje svou skutečnou podstatu vozu 4×4! Objevte jeho terénní schopnosti v kombinaci s novou generací motorů, které nabízí kombinaci úspory paliva a výkonu. Posouvejte své hranice!

Postavte se každé výzvě

Zažijte každý den jako nové dobrodružství a vydejte se do terénu s technologií All Mode 4×4-i. Snadno si vyberete mezi režimy 4×2, Auto a 4×4 s uzávěrkou diferenciálu a zvolte si jízdní režimy, které jsou nejvhodnější pro každou situaci.

Úsporné motory

Koleos vám nabízí dvě nové pohonné jednotky

Tce 160 EDC: S točivým momentem 270 Nm a sedmistupňovou dvouspojkovou  automatickou převodovkou vám tento motor nabídne maximální potěšení z jízdy  Jste připraveni na ještě lepší výkon?

Blue dCi 190 X-Tronic 4×4: Tento naftový motor nabízí dostatek výkonu pro jakoukoliv příležitost a díky pohonu všech kol poskytne maximální bezpečnost na každém povrchu.

 

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
35,90 Kč
Diesel
35,90 Kč
CNG
34,90 Kč