Renault ZOE

Elektromobil nové generace s kapacitou akumulátorů až 52 kWh vám umožní průměrný maximální dojezd až 395 km (v reálných podmínkách) na jedno dobití. Renault ZOE vám vždy najde dostupná nabíjecí místa ve své blízkosti pomocí aplikace Z.E. Trip, plně integrované do vašeho navigačního systému R-LINK Evolution.

Všechny vozy ZOE jsou vybaveny naší patentovanou nabíječkou Caméléon™. V závislosti na vybrané verzi může baterii poskytnout výkon 2 až 43 kW. Pokud použijete vhodné nabíjecí místo, můžete zajistit nabití baterie pro dojezd 120 km za pouhých 30 minut.

MĚSTSKÝ VŮZ, KTERÝ ZMĚNÍ VÁŠ KAŽDODENNÍ ŽIVOT DÍKY JÍZDĚ S ELEKTRICKÝM POHONEM

Moderní a dynamický vzhled, odvážné křivky a ta správná dávka drzosti… Vůz Nový Zoe E-Tech electric vyjadřuje svou osobnost a zlepšuje váš každodenní život. Rozviňte hrdě vlajku elektromobility!

Ohromující přední část

Vůz nový Zoe E-Tech electric představuje novou tvarovanou kapotu s chromovanými prvky, jejichž linie se sbíhají k logu diamantu Renault s holografickým vzhledem, který zdobí střed čelní masky.

Full LED světlomety

Značka Renault je jasná díky světlometům se světelným podpisem ve tvaru písmene „c“. Užijte si optimální viditelnost díky Full LED předním a zadním světlometům, které jsou v sérii u všech verzí.

Multimediální systém Easy Link

Nový multimediální a navigační systém nabízí velkou obrazovku o úhlopříčce až 9,3“, snadné ovládání podobné smartphonům a spoustu užitečných funkcí.

10″ přístrojový štít

Prohlédněte si všechny nejdůležitější informace o jízdě a zobrazte informace z navigačního systému na širokoúhlém 10“ přístrojovém štítu.

Recyklované materiály

Nové Zoe E-Tech electric je vybaveno čalouněním ze 100% recyklované látky. Středový panel na palubní desce má také stejný povrch, aby interiér působil opravdu útulně.

Nejvšestrannější městský vůz co se týče nabíjení

Ať už jste doma, ve městě, v supermarketu nebo na dálnici, NovéZOE můžete nabíjet kdekoli a kdykoli.

Wallbox (7,4 kW): dojezd více než 300 km za 8 h

Wallbox (11 kW): dojezd 120 km za 2 h

Veřejná nabíjecí stanice (22 kW): dojezd 120 km za 1 h

Rychlonabíjecí stanice (DC 50 kW): dojezd až 150 km během 30 minut

 

 

Ke stažení

Renault ZOE ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
Diesel
36,90 Kč
CNG
34,90 Kč