ŠKODA CITIGO 3D

ŠKODA CITIGO okamžitě zaujme svým svěžím designem, ve kterém se mísí známé charakteristické prvky s inovativním řešením. Zatímco například maska chladiče odkazuje svým typickým tvarem na příslušnost vozu ke značce, nad jejím chromovaným rámečkem našlo své nové osobité místo logo ŠKODA.

 

Vybrané výbavy a motorizace:

  • ŠKODA CITIGO 3D FRESH

Akční model ŠKODA CITIGO 3D FRESH přináší spoustu skvělé výbavy od klimatizace přes přední mlhové světlomety až po chromované prvky v interiéru.

  • ŠKODA CITIGO 3D MONTE CARLO

Díky svým skvělým jízdním vlastnostem, sportovnímu nádechu provedení a rozměrům je model ŠKODA CITIGO 3D MONTE CARLO ideálním společníkem do města.

  • ŠKODA CITIGO 3D G-TEC

Myslete ekologicky, jezděte ekologicky. Díky uložení zásobníků plynu pod vozidlem není variabilita vnitřního prostoru modelu CITIGO G-TEC nijak dotčena. Na rozdíl od ostatních verzí nemá CITIGO G-TEC na zemní plyn vzadu pod podlahou obvyklé náhradní kolo, ale tyto modely jsou vybavené speciální opravárenskou soupravou. Absence náhradního kola je však jedinou odlišností ve výbavě CITIGO G-TEC od konvenčních benzínových verzí.

Kdo šetří má za tři

Jednoznačnou výhodou vozidel s pohonem na CNG je jejich velmi úsporný provoz. CNG je vůbec nejlevnější pohonnou hmotou v České republice. Provozní náklady na palivo jsou ve srovnání s benzínem nebo naftou zhruba poloviční. Spotřeba vozů v kg CNG na 100 km je téměř shodná jako spotřeba v litrech benzinu.

CNG je výhodný zejména u vozidel s vyšší počtem ujetých kilometrů za rok. U nich se příznivá ekonomika CNG projeví velmi rychle. Model CITIGO G-TEC má celkem tři palivové nádrže – 10l na benzín a 72l ( 34,5 + 37,5) na CNG.

ČLÁNKY A RECENZE

 

ŠKODA CITIGO ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
33,10 Kč
Diesel
33,80 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×