Nová ŠKODA KODIAQ

Nová ŠKODA KODIAQ se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.

Nová příď a výraznější vzhled vyzařují sebevědomí a nenechávají nikoho na pochybách, že přijíždí nová ŠKODA KODIAQ. Souhra ladných linií, dynamických křivek a robustního pohledu přinesla vyvážený vzhled.

Při pohledu z boku je jasně patrný dlouhý rozvor naznačující prostorný interiér. Krátké převisy, pozvolna klesající linie střechy a jemné linky bočních prolisů vytvářejí dojem, že je toto velké SUV v pohybu, i když zrovna stojí.

Top LED zadními světla s animovanými ukazateli směru mají prosvícení do tvaru písmene C, typický pro design značky ŠKODA. Ve vnější části zadních světel je patrná krystalická struktura viditelná ze strany. Tvar svítilen byl dokonce aerodynamicky zoptimalizován, aby zlepšil proudění vzduchu kolem vozu.

Nový KODIAQ nabízí Adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu. DCC umožňuje řidiči upravit chování vozu výběrem z předdefinovaných profilů: Normal, Sport nebo Comfort, případně podle osobních preferencí volbou v režimu Individual.

Automatické řazení poskytuje snadné ovládání vozu. Sedmistupňová dvouspojková automatická převodovka DSG je k dispozici pro všechny nabízené motory. Mezi hlavní výhody automatické převodovky DSG patří schopnost plynule a rychle měnit převodové stupně při zachování nízké spotřeby paliva.

Dokonalý přehled poskytuje virtuální kokpit, který dokáže zobrazit data z palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací. Můžete si vybrat z několika variant zobrazení, resp. rozvržení, které se ovládají tlačítkem „View“ na multifunkčním volantu.

Třízónová klimatizace zaručuje udržení optimální teploty v interiéru. Řidič, spolujezdec a posádka vzadu si mohou samostatně upravovat nastavení teploty pro vlastní zónu, takže celá rodina může cestovat skutečně pohodlně.

Sedm sedadel a velký zavazadlový prostor jsou nejvýraznější atributy prostorného interiéru. Samozřejmostí je naprostý dostatek prostoru vpředu a na druhé řadě sedadel.

Hned po nasednutí vás interiér srdečně uvítá a vyvolá pocit bezpečí a robustnosti. Palubní desce dominují čtyři vertikální výdechy vzduchu, velký centrální displej infotainmentu a výrazná dekorační lišta oddělující horní a dolní část palubní desky. Horní část palubní desky je nyní zdobena prošíváním, které se táhne po celé šířce interiéru a navazuje na linii ve výplních dveří.

Vaše děti – ať už jsou to nemluvňata nebo teenageři, ať jsou dvě nebo jich je pět – se snadno vejdou do kabiny vozu KODIAQ. Nové SUV značky ŠKODA je totiž ideální rodinné auto. Samozřejmostí jsou úchyty pro dětské sedačky Isofix ve druhé řadě sedadel.

Ke stažení

ŠKODA KODIAQ ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
Diesel
36,90 Kč
CNG
34,90 Kč