ŠKODA KODIAQ

Nové SUV vyjadřuje především sílu a ochranu po vzoru aljašského medvěda kodiaka. KODIAQ má skvělé offroadové schopnosti, úctyhodné rozměry a místo až pro sedm cestujících.

Design

ŠKODA u nového KODIAQA použila výrazné a ostré linie doplněné o robustní projev, který zdůrazňují široké boky. Výrazným prvkem je široká maska, nízké klínovité světlomety a výrazné plastické tvarování zadní části.

Interiér je především funkční. Velký displej na přístrojové desce dělí prostor na zónu pro řidiče a pro spolujezdce, výrazným prvkem jsou vertikální výdechy vzduchu.

Technologie

KODIAQ disponuje špičkovou konektivitou díky přímému připojení k internetu (LTE) a možnosti vytvořit hotspot nebo použít internetové připojení pro vlastní potřebu. Systém infotainmentu umožňuje spolupráci s Google Maps a jejich StreetView. Volitelnou nabídkou k základnímu infotainmentu jsou platformy Apple CarPlay, Android Auto, MirroLinkTM a SmartGate. Vůz má také tlačítko nouzového volání eCall, které bude v Evropě od roku 2018 předepsaným standardem.

KODIAQ je vybaven asistenčním systémem Area View, díky kterému uvidíte na displeji vůz z několika pohledů. Další systémy usnadní dodržování odstupu za následovanými vozidly, přejíždění z pruhu do pruhu nebo naopak udržení vozu v pruhu. Součástí jsou také systém na upozornění na dopravní značky a asistent parkování.

Pro koho je nová ŠKODA KODIAQ?

ŠKODA tímto vozem necílí do firemního sektoru, ale spíš do soukromého. Z nového KODIAQU vytvořila symbol respektu a úspěchu, a to u mužů s vyšším vzděláním a aktivním životním stylem. Vůz však bez problémů pojme díky svým rozměrům celou rodinu i s nákladem.

Ačkoli KODIAQ na první pohled vypadá jako elegantní vůz, je to vůz jako stvořený do divočiny. Pokud zvolíte verzi s pohonem na všechna kola, adaptivním podvozkem DCC a připlatíte si za off-roadový mód, můžete s KODIAQEM vyrazit mimo silnice a rozhodně nebudete jízdy litovat.

Technické údaje

Rozměry

Nový KODIAQ je první vůz ŠKODA, který můžete osadit až 20‘‘ koly. Délka vozu je 4 697 mm, šířka 1 882 mm a výška 1 676 mm.

Interiér je opravdu prostorný a do zadní řady, která je vybavena posuvnými sedadly, se vejdou dokonce tři dětské sedačky vedle sebe. Na přání je možné vybavit vůz i třetí řadou sedadel.

KODIAQ je vybaven velkým kufrem. Základní varianta má 720 litrů, při sklopení sedadel můžete mít k dispozici kufr o kapacitě až 2 065 litrů. KODIAQ tak nabízí největší zavazadlový prostor ve své třídě.

Motorizace

  • Benzínové motory: 1,4 TSI o výkonu 110 kW, 2,0 TSI o výkonu 132 kW
  • Dieselové motory: 2,0 TDI o výkonu 110 kW, 2,0 TDI o výkonu 140 kW

Motorizace je možné kombinovat s pohony 4×2 a 4×4 a také s šestistupňovým manuálem nebo šesti či sedmistupňovými automaty.

 

 

 

ŠKODA KODIAQ ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
26,10 Kč
Diesel
24,80 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×