ŠKODA SUPERB COMBI

Revoluční, emocemi nabitý, stylový a precizní – takový je nový model ŠKODA SUPERB COMBI.

Dynamická elegance

Čistá geometrie, působivé kontury povrchů, sošné tvary, ryzí preciznost a elegantní linie jsou těmi nejtypičtějšími prvky nového modelu. Výrazné linie modelu COMBI zkrátka sluší. Typické pro značku ŠKODA jsou krystalické elementy, kterými je protkán celý exteriér i interiér vozu až po ten nejmenší detail. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů s čistými hranami, precizními oblouky a ostrými liniemi nabízí neočekávané vjemy. Horizontální linie určují tón. Významné prvky exteriéru plynule pokračují i do kabiny vozu.

Design přední části

Precizní, autentický a dynamický – z předního pohledu je pro novou ŠKODA SUPERB COMBI charakteristická široká mřížka chladiče s uprostřed umístěným logem, dynamickými konturami kapoty a ostrými tvary světlometů a předních mlhovek.

Design zadní části

Ostrý, expresivní a působivý – záď naší vlajkové lodi jsme osadili širokými LED svítilnami a čistými, precizními tvary. Větší šířka, více charakteru, jasnější rysy.

Prostor

Užijte si luxusního prostoru pro nohy na předních i zadních sedadlech nového modelu SUPERB COMBI, který se může chlubit největším vnitřním prostorem ve své třídě a umožní vašim cestujícím cestovat ve skutečném komfortu. Prostor na hlavu vzadu (1 001 mm) nastavuje laťku ještě výše.Objem zavazadlového prostoru je s hodnotou 660 litrů dalším působivým detailem – patří ke špičce své třídy. Sklopením zadních sedadel je možné zavazadlový prostor rozšířit až na výjimečných 1 950 litrů.

 

ŠKODA SUPERB ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
24,30 Kč
Diesel
25,20 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×