ŠKODA SUPERB COMBI

Revoluční, emocemi nabitý, stylový a precizní – takový je nový model ŠKODA SUPERB COMBI.

Dynamická elegance

Čistá geometrie, působivé kontury povrchů, sošné tvary, ryzí preciznost a elegantní linie jsou těmi nejtypičtějšími prvky nového modelu. Výrazné linie modelu COMBI zkrátka sluší. Typické pro značku ŠKODA jsou krystalické elementy, kterými je protkán celý exteriér i interiér vozu až po ten nejmenší detail. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů s čistými hranami, precizními oblouky a ostrými liniemi nabízí neočekávané vjemy. Horizontální linie určují tón. Významné prvky exteriéru plynule pokračují i do kabiny vozu.

Design přední části

Precizní, autentický a dynamický – z předního pohledu je pro novou ŠKODA SUPERB COMBI charakteristická široká mřížka chladiče s uprostřed umístěným logem, dynamickými konturami kapoty a ostrými tvary světlometů a předních mlhovek.

Design zadní části

Ostrý, expresivní a působivý – záď naší vlajkové lodi jsme osadili širokými LED svítilnami a čistými, precizními tvary. Větší šířka, více charakteru, jasnější rysy.

Prostor

Užijte si luxusního prostoru pro nohy na předních i zadních sedadlech nového modelu SUPERB COMBI, který se může chlubit největším vnitřním prostorem ve své třídě a umožní vašim cestujícím cestovat ve skutečném komfortu. Prostor na hlavu vzadu (1 001 mm) nastavuje laťku ještě výše.Objem zavazadlového prostoru je s hodnotou 660 litrů dalším působivým detailem – patří ke špičce své třídy. Sklopením zadních sedadel je možné zavazadlový prostor rozšířit až na výjimečných 1 950 litrů.

 

ŠKODA SUPERB ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
35,80 Kč
Diesel
34,50 Kč
CNG
42,90 Kč