ŠKODA SUPERB

Skvělý design nepotřebuje velká slova. Vyzařuje sebevědomí i autentičnost. A nechá Vás intuitivně vnímat hru s proporcemi. SUPERB Vás vyzývá, abyste se nejen dívali, ale podívali se zblízka. Například na výrazné linie a krystalické tvary, které přímo ožívají v bi-xenonových světlometech a zadních svítilnách.

Design přídě

Precizní, autentický, dynamický – pohledu zpředu vévodí široká mřížka chladiče a centrálně umístěné logo, dynamické tvary kapoty a široké jako čepel ostré čelní světlomety a mlhová světla.

Design zádě

Ostrý, expresivní i ohromující – záď vlajkové lodi značky ŠKODA dostala široké zadní sdružené svítilny s LED technikou, celek je definován formální uceleností. Je širší, čistší, působivý.

Chytrý uvnitř

Jednoduchá řešení. Chytrá použití. Inteligentní bezpečnostní prvky. Až 152 prvků, které přináší více hudby, výkonu, bezpečnosti a unikátních řešení pro každodenní život.

Zavazadlový prostor

Nová ŠKODA SUPERB má největší zavazadlový prostor ze všech vozů automobilky ŠKODA a s hodnotou 625 litrů poráží i všechny konkurenty ve své třídě. Zároveň je vysoce variabilní. Můžete upravovat podlahu, sklápět opěradla zadních sedadel ze zavazadlového prostoru nebo sklopit opěradlo spolujezdce pro přepravu dlouhých předmětů.

SUPERB pro práci i pro rodinu

Práce inženýrů dala vzniknout vozu, který je přímo nabitý nejpokročilejšími technologiemi a infotainment systémy. Chytré, přístupné, propojené – systémy pro pracovní účely i rodinnou zábavu umožní prožít všechny životní role naplno.

ŠKODA SUPERB ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
44,30 Kč
Diesel
45,00 Kč
CNG
54,90 Kč