ŠKODA SUPERB

Skvělý design nepotřebuje velká slova. Vyzařuje sebevědomí i autentičnost. A nechá Vás intuitivně vnímat hru s proporcemi. SUPERB Vás vyzývá, abyste se nejen dívali, ale podívali se zblízka. Například na výrazné linie a krystalické tvary, které přímo ožívají v bi-xenonových světlometech a zadních svítilnách.

Design přídě

Precizní, autentický, dynamický – pohledu zpředu vévodí široká mřížka chladiče a centrálně umístěné logo, dynamické tvary kapoty a široké jako čepel ostré čelní světlomety a mlhová světla.

Design zádě

Ostrý, expresivní i ohromující – záď vlajkové lodi značky ŠKODA dostala široké zadní sdružené svítilny s LED technikou, celek je definován formální uceleností. Je širší, čistší, působivý.

Chytrý uvnitř

Jednoduchá řešení. Chytrá použití. Inteligentní bezpečnostní prvky. Až 152 prvků, které přináší více hudby, výkonu, bezpečnosti a unikátních řešení pro každodenní život.

Zavazadlový prostor

Nová ŠKODA SUPERB má největší zavazadlový prostor ze všech vozů automobilky ŠKODA a s hodnotou 625 litrů poráží i všechny konkurenty ve své třídě. Zároveň je vysoce variabilní. Můžete upravovat podlahu, sklápět opěradla zadních sedadel ze zavazadlového prostoru nebo sklopit opěradlo spolujezdce pro přepravu dlouhých předmětů.

SUPERB pro práci i pro rodinu

Práce inženýrů dala vzniknout vozu, který je přímo nabitý nejpokročilejšími technologiemi a infotainment systémy. Chytré, přístupné, propojené – systémy pro pracovní účely i rodinnou zábavu umožní prožít všechny životní role naplno.

ŠKODA SUPERB ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
30,20 Kč
Diesel
29,20 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×