Volkswagen Caddy Osobní

Nový interiér

Nový Caddy ve svém interiéru zaujme dokonalým zpracováním, ergonomickými sedadly, vylepšenou vnitřní akustikou a novými rádii i Infotainment systémy. Asistenční a bezpečnostní systémy jako např. systém sledování okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění „City Brake“, multikolizní brzda, asistent pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo automatická regulace odstupu ACC pomáhají řidiči a chrání řidiče i cestující.

Více komfortu

Asistenční systémy nového vozu Caddy poskytují řidiči účinnou podporu a jsou tak přínosem pro komfort jízdy. Sériová výbava zahrnuje „Multikolizní brzdu“ a systém kontroly okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake. V rámci výbavy na přání je pak možné získat automatickou regulaci dostupu ACC, asistenta pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo zpětnou kameru.

Více individuality

Pro nový Caddy Highline můžete vybírat z nabídky dvanácti atraktivních laků, do které nově přibyl základní lak červená „Kirsch“ a nové metalické laky, jako např. modrá „Starlight“, modrá „Acapulco“ a hnědá „Chestnut“. Jako lak s perleťovým efektem v nabídce zůstává oblíbená černá „Deep“. Nová je také paleta potahů sedadel – nabídka zahrnuje šest různých látek a tři provedení kůže a umělé kůže.

BlueMotion Technology

Systém „Start-Stop“, využívání energie uvolněné při brzdění, pneumatiky se sníženým valivým odporem – díky sériovému paketu opatření BlueMotion Technology nový Caddy Highline spolehlivě splňuje limity přísné emisní normy Euro 6. Díky optimalizovanému nastavení podvozku je navíc zárukou zvýšeného jízdního komfortu.

Ke stažení

Užitkové vozy Volkswagen Caddy ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
32,90 Kč
Diesel
31,70 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×