Volkswagen Passat

… suverénní jako Vy.

Nový Passat projevuje svou suverenitu designem i technikou. Ztělesňuje dokonalou symbiózu komfortu, elegance a dynamiky určenou pro ty, kteří si v životě jasně stanovili své priority.

Suverénní dojem.

Čisté linie, prodloužený rozvor a kratší přesahy karoserie: Nový Passat působí výrazně sportovním a současně kultivovaným dojmem. K tomu přispívá také bohatá nabídka kol, ze které lze například doporučit velká devatenáctipalcová kola z lehké slitiny „Verona“, která díky svému desetipaprskovému designu umocňují eleganci nového vozu Passat. Jeho sportovní charakter pak zdůrazní osmnáctipalcová kola z lehké slitiny „Monterey“. Obě tyto sady kol z lehké slitiny jsou součástí nabídky Volkswagen R GmbH.
Nezaměnitelný dojem zanechá také atraktivní světelná silueta nového vozu Passat. K osvětlení vozu se využívá technologie LED diod, a to jak v hlavních předních světlometech, tak i v zadních světlech. Výhodou této technologie je vyšší světelný výkon při nižší spotřebě energie a delší životnost. Osvětlení využívající technologii LED diod u zadních světel je součástí sériové výbavy pro linii Highline. Pro linie výbavy Comfortline je pak součástí výbavy na přání. Pro všechny linie výbavy mohou být LED světlomety na přání vybaveny také osvětlením zatáček a světly pro denní svícení, která rovněž využívají technologii LED diod.

Místo pro uvolněnou atmosféru.

Interiér nového vozu Passat Vás bude rozmazlovat vysoce kvalitními, pečlivě zpracovanými materiály a spoustou prostoru. Ať už budete sedět vpředu nebo vzadu, v oblasti hlavy ani nohou Vás nebude nic omezovat. Tato velkorysá nabídka místa přispívá k uvolněnému cestování zejména při jízdách na dlouhé vzdálenosti.
Na první pohled zaujme inovativní výdech ventilace, jenž tvoří horizontální nepřerušovanou linii probíhající v celé šíři palubní desky, a který představuje nejen výrazný optický akcent, ale je výhodný také s ohledem na klima a akustiku.
Stylovou světelnou atmosféru a snadnější orientaci v interiéru za tmy zajistí osvětlené dekory a madla dveří volitelného paketu nepřímého osvětlení „Ambiente“. Váš osobitý vkus pak prozradí stylová výbava v kůži, která je součástí výbavy na přání pro linie Comfortline a Highline.

Pokrok založený na systému.

S novým vozem Passat zažívá premiéru mnoho nově vyvinutých systémů. Například asistent pro jízdu v koloně. Tento systém umožňuje v rámci daným možností poloautomaticky ovládat automobil při jízdě v dopravní zácpě, a to až do rychlosti 60 km/h. Napomáhá přitom, aby nedocházelo k nehodám, které jsou typické pro tyto dopravní situace.
Systém „Front Assist“ s funkcí City nouzového brzdění ve městě s rozpoznáváním chodců varuje před osobami a automobily před vozem. V případě nebezpečí dokonce brzdí s maximálním brzdným účinkem. Tato výbava je ve voze sériově. V případě náhlé nevolnosti v průběhu jízdy se aktivuje systém „Emergency Assist“ (poloautomatický řídicí systém pro případ zdravotního selhání), který je součástí výbavy na přání. Ten v případě, že řidič neprovádí žádné zásahy do řízení – nepohybuje volantem, nezrychluje ani nebrzdí – udržuje automobil v jízdním pruhu a zpomaluje ho až do úplného zastavení. Ostatní účastníci silničního provozu jsou na to upozorněni mimo jiné zapnutím výstražných světel.
Pohled na okolí vozu „Area View“ (výbava na přání) oceníte každý den. Čtyři kamery tohoto systému zvětšují Vaše zorné pole a pomáhají tak například při parkování nebo vyjíždění z nepřehledných míst. S asistentem „Trailer Assist“, který je součástí výbavy za příplatek, se couvání s přívěsem konečně stane hračkou i pro ty řidiče, kterým to doposud činilo trochu problémy. Řidič musí pouze zvolit směr, kterým se má přívěs pohybovat a ovládat pedály plynu a brzdy. Ovládání volantu převezme asistent „Trailer Assist“.

https://youtu.be/5aMuy6-939g

Volkswagen Passat ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
32,60 Kč
Diesel
30,20 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×