Volkswagen Sharan

Dostatek místa pro každého.

Prostorný interiér a inteligentní, flexibilní systém sedadel Vám usnadní transport zavazadel a nezáleží na tom, co potřebujete odvézt.

Díky svému ohromnému zavazadlovému prostoru až 2 430 l je Sharan dobře připraven na každou výzvu. Velké dveře zavazadlového prostoru umožní, abyste mohli naložit i rozměrné a neskladné předměty.Flexibilní systém sedadel vozu Sharan zas umožní přizpůsobit interiér vozu podle aktuální situace.

Máte před sebou velké stěhování? Sklopte všechna sedadla. Chystáte se na cyklistický výlet s celou rodinou? Sklopte pouze zadní sedadla. A potřebuje odvézt polovinu fotbalového týmu? Pak využijete všech sedm sedadel na maximum.

A v případě, že Vám zavazadla brání ve výhledu za automobil, „Blind Spot“ senzor (výbava na přání) Vám poskytne účinnou pomoc.

Komfort a bezpečí.

Ať jedete na krátkou vzdálenost nebo cestujete na dovolenou, v novém voze Sharan dojedete do cíle vždy uvolnění. Zásluhu na tom mají mobilní služby online, zvýšená bezpečnost, kterou zajistí asistenční systémy, a také sedadla s masážní funkcí.

Ke zvýšené bezpečnosti na cestách přispívá systém kontroly okolí „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City (výbava na přání). Tento systém v rámci daných možností nepřetržitě monitoruje prostor před vozem a v případě, že identifikuje překážku, nejdříve řidiče varuje a v případě nebezpečí aktivuje nouzové brzdění.

Volitelný parkovací asistent „Park Assist“ přebírá v rámci daných možností řízení a manévruje s vozem Sharan do podélných i příčných parkovacích míst. „Park Assist“ za jízdy podél řady stojících automobilů dokonce pozná, která mezera je dostatečně velká pro zaparkování.

Integrované dětské sedačky jsou velmi komfortní a bezpečné. Jako výbavu na přání můžete mít až dvě integrované dětské sedačky pro Vaše malé spolucestující od věku 3 let.

Volkswagen Sharan ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
25,60 Kč
Diesel
24,60 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×