Volkswagen Sharan

Dostatek místa pro každého.

Prostorný interiér a inteligentní, flexibilní systém sedadel Vám usnadní transport zavazadel a nezáleží na tom, co potřebujete odvézt.

Díky svému ohromnému zavazadlovému prostoru až 2 430 l je Sharan dobře připraven na každou výzvu. Velké dveře zavazadlového prostoru umožní, abyste mohli naložit i rozměrné a neskladné předměty.Flexibilní systém sedadel vozu Sharan zas umožní přizpůsobit interiér vozu podle aktuální situace.

Máte před sebou velké stěhování? Sklopte všechna sedadla. Chystáte se na cyklistický výlet s celou rodinou? Sklopte pouze zadní sedadla. A potřebuje odvézt polovinu fotbalového týmu? Pak využijete všech sedm sedadel na maximum.

A v případě, že Vám zavazadla brání ve výhledu za automobil, „Blind Spot“ senzor (výbava na přání) Vám poskytne účinnou pomoc.

Komfort a bezpečí.

Ať jedete na krátkou vzdálenost nebo cestujete na dovolenou, v novém voze Sharan dojedete do cíle vždy uvolnění. Zásluhu na tom mají mobilní služby online, zvýšená bezpečnost, kterou zajistí asistenční systémy, a také sedadla s masážní funkcí.

Ke zvýšené bezpečnosti na cestách přispívá systém kontroly okolí „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City (výbava na přání). Tento systém v rámci daných možností nepřetržitě monitoruje prostor před vozem a v případě, že identifikuje překážku, nejdříve řidiče varuje a v případě nebezpečí aktivuje nouzové brzdění.

Volitelný parkovací asistent „Park Assist“ přebírá v rámci daných možností řízení a manévruje s vozem Sharan do podélných i příčných parkovacích míst. „Park Assist“ za jízdy podél řady stojících automobilů dokonce pozná, která mezera je dostatečně velká pro zaparkování.

Integrované dětské sedačky jsou velmi komfortní a bezpečné. Jako výbavu na přání můžete mít až dvě integrované dětské sedačky pro Vaše malé spolucestující od věku 3 let.

Volkswagen Sharan ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč