Volvo XC40

Volvo XC40 přiváží do kategorie malých SUV opravdu velké inovace. Systém City Safety, který je standardní součástí Volva XC40, se stane Vaším kopilotem, který se bude spolu s Vámi rozhlížet. Inteligentní pohon všech kol nabízející mimořádnou trakci při minimálním zvýšení spotřeby paliva nebo emisí. Premium Sound značky Harman Kardon, který je výsledkem spolupráce s jedním z předních světových výrobců audio techniky. LED osvětlení interiéru, které po setmění podtrhne ladné tvary palubní desky a exkluzivní dekorativní obložení interiéru.

 

Nové Volvo XC40 bylo jmenováno Evropským autem roku 2018

Těsně před začátkem Ženevského autosalonu ve Švýcarsku získalo malé SUV, nové Volvo XC40, titul Evropské auto roku 2018. Uvedené prestižní ocenění vyhrála prémiová automobilka Volvo Cars vůbec poprvé.

Cena Evropské auto roku 2018 následovala po dalších oceněních, která si nové Volvo XC40 v nedávné době vysloužilo, a to včetně titulu Auto roku udělovaného předním britským motoristickým magazínem What Car?. Volvo XC40 nastavuje ve svém segmentu nový standard v oblasti designu, konektivity a bezpečnostních technologií.

 

Volvo XC40 Plug-in Hybrid

Volvo XC40 je kompaktní SUV definované skandinávským stylem a inovativními technologiemi. Například náš inovativní pohon T5 Twin Engine s plug-in hybridní technologií Vám díky své síle a šetrnosti vůči životnímu prostředí otevře svět nových možností, které zahrnují každodenní bezemisní dojíždění i nekompromisní výkon.

____________________________________

Akční nabídka financování nových vozů Volvo

  • 30 000 Kč pro motor T2 (L4)
  • 60 000 Kč pro ostatní motorizace kromě čistě elektrické

Akce platí od 1. 4. 2022 do 30. 6. 2022.

Ke stažení

Volvo XC40 ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,60 Kč
Diesel
41,60 Kč
CNG
65,90 Kč