Volvo XC40

Cenové bonusy při nákupu nových vozů Volvo XC40

MY24
6 % pro spalovací motory kromě motoru T2
5 % pro spalovací motor T2

Nabídky platí od 1. 7. 2023 do 30. 9. 2023.
Cenové bonusy jsou uvedené včetně DPH.


Pro všechny stránky Vašeho života. Chytré. Všestranné. Čistější než kdy dříve. Naše kompaktní SUV – stvořené pro všechny stránky Vašeho života.

Dojeďte ještě dál. Naše mild hybridní modely využívají k zajištění plynulejší jízdy energii získanou na základě rekuperace.

Méně emisí ve výfukových plynech

Naše mild hybridní modely rekuperují energii vznikající při brzdění, kterou ukládají do 48V akumulátoru. Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Vytříbený způsob cestování

Protože se mild hybridní Volvo XC40 může pochlubit skutečně plynulými rozjezdy a efektivní akcelerací, cestování po městě i po dálnici v něm bude ještě pohodlnější.

Úspora paliva

Každá ušetřená kapka paliva se počítá – naše mild hybridní modely mají nižší spotřebu paliva, aniž by docházelo ke kompromisům na výkonu.

INTERIÉR

Dokonalá vnitřní harmonie. Pro každý detail vozu Volvo XC40 je charakteristický moderní design a pečlivě vybrané materiály.

Váš druhý domov

Interiér SUV Volvo XC40 jsme navrhli s ohledem na komfort, kvalitu materiálů a praktickou využitelnost, takže se v něm brzy začnete cítit jako doma.

Chytré úložné prostory v interiéru

Ve voze najdete celou řadu chytře řešených úložných prostorů pro uložení lahví s vodou, sportovních tašek, telefonů a notebooků. Nechybí ani háčky na nákupní tašky nebo na zavěšení tašky s rychlým občerstvením.

Flexibilní možnosti převážení nákladu

Prostorný zadní zavazadlový prostor SUV Volvo XC40 si můžete upravit podle svých potřeb. Podlaha se dá jednoduše proměnit v dělicí přepážku nebo držák na nákupní tašky.

Výhled do nebe

Panoramatická střecha propouští světlo při jízdě ve městě i v krajině, takže si všichni cestující v kabině mohou užívat příjemný pocit prostornosti a volnosti.

FUNKCE

Nejlepší navigace ve své třídě

Mild hybridní Volvo XC40 je vybaveno plně integrovanou aplikací Google Maps, která nabízí dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, abyste vždy dorazili do svého cíle bez problémů.

Asistent Google

Mild hybridní Volvo XC40 nabízí integrované hlasové ovládání Google (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google). Prostřednictvím hlasových pokynů se můžete nechat snadno navést tam, kam potřebujete, užívat si zábavné funkce ve voze a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Google Play

Zůstaňte ve spojení se svým digitálním životem. S aplikacemi a službami dostupnými přes obchod Google Play bude každá Vaše cesta v mild hybridním voze Volvo XC40 zábavnější a pohodlnější.

Data v ceně

Balíček digitálních služeb zahrnuje i veškerá data potřebná k využívání on-line funkcí a služeb. Díky tomu můžete své mild hybridní Volvo XC40 bez obav plně propojit se svým digitálním životem.

Integrované aplikace Google

Přímo ve voze tak získáte přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigace Google Maps a další aplikace z obchodu Google Play, které Vám zpříjemní jízdu a obohatí Vaše zážitky při cestování.

Volvo Cars aplikace

Zajistěte si co nejvyšší komfort a využijte své Volvo na maximum. Náš balíček digitálních služeb zahrnuje také služby na základě vzdáleného přístupu dostupné přes Volvo Cars aplikaci.

Komfort a technologie

Čistší vzduch v kabině

Pokročilý systém čištění vzduchu zadrží až 80 % potenciálně nebezpečných částic PM 2.5 vstupujících do kabiny. Díky tomu si můžete s celou svou posádkou užívat čistší a zdravější vzduch, a to bez ohledu na okolní podmínky.

Pomocná ruka

Intuitivní kontrola nad vozem Technologie na podporu řidiče Vám mohou prostřednictvím přizpůsobení rychlosti pomoci udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel před Vámi a pomocí jemných zásahů do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu.

Aplikace se službami na základě vzdáleného přístupu

Zajistěte si prostřednictvím balíčku předplacených digitálních služeb kompletní přístup ke všem službám dostupným v rámci Volvo Cars aplikace. Mezi služby fungující na základě vzdáleného přístupu patří zamčení a odemčení vozu, vytopení nebo klimatizování interiéru a předběžné vyčištění vzduchu v interiéru.*

* Služby Volvo Cars aplikace fungující na základě vzdáleného přístupu jsou k dispozici v rámci balíčku předplacených digitálních služeb, který je dostupný pro mild hybridní vozy Volvo XC40 a pro čistě elektrické Volvo XC40 Recharge. Součástí dodávky nového vozu je čtyřleté předplatné, a to ode dne předání zákazníkovi do provozu. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Audiosystém Harman Kardon Premium

Úžasný zvuk a potěšení pro všechny smysly

Tento exkluzivní audiosystém dostupný na přání přináší jedinečný prostorový zvuk, který budete doslova cítit všude kolem sebe. Bez ohledu na Vámi preferovaný žánr Vás hudba zcela pohltí a budete si užívat každý tón.

Ponořte se do zvuku hudby

Systém využívá 600W digitální zesilovač a 13 hi-fi reproduktorů včetně vzduchem chlazeného subwooferu. Protože je audiosystém přizpůsoben na míru akustice Vašeho vozu Volvo, získáte možnost vychutnávat si hudbu plnými doušky.

Optimalizovaný výkon reproduktorů

Jedinečný software pro zpracování zvuku Dirac® Unison Tuning optimalizuje výkon jednotlivých reproduktorů i celého systému, čímž zajišťuje dokonale harmonický zvuk.

Asistovaná bezpečnost

360° rozhled při parkování

Systém Vám díky čtyřem kamerám zajistí rozhled do 360°, čímž Vám pomůže s jistotou zaparkovat i na stísněných místech.

Sebejisté couvání

Systém varování před křížením cesty jiným vozidlem při couvání s funkcí automatického brzdění pomáhá řidiči při couvání na nepřehledných místech. Systém může rozpoznat vozidla, která mu vzadu kříží cestu, a v případě potřeby automaticky zabrzdit.*

Klidná jízda v rušném provozu

Náš Informační systém monitorující mrtvý úhel (BLIS) aktivně pomáhá řidiči při změnách jízdních pruhů. Pokud hrozí kolize s vozidly v sousedním pruhu, systém BLIS může lehce zasáhnout do řízení, abyste se svým vozem a spolucestujícími zůstali v bezpečí.

Bezpečně ve vlastním pruhu

Když začnete neúmyslně vyjíždět z jízdního pruhu, Vaše Volvo lehce rozvibruje volant a pomůže Vám s navedením vozu zpět do jeho středu.

Předcházení kolizím

Ať je den nebo noc, naše inteligentní bezpečnostní asistenční technologie Vám mohou pomoci včas rozpoznat jiná vozidla, chodce, cyklisty a velká zvířata a vyhnout se kolizím s nimi. Systém řidiče nejprve upozorní a pokud řidič nezareaguje, aktivuje automatické brzdění.**

Detekce a korekce tendence k vyjetí z jízdního pruhu

Když začnete přejíždět středovou čáru, vždy hrozí riziko kolize s protijedoucím vozidlem. Váš vůz to může rozpoznat a zásahem do řízení Vás vrátit do zpět bezpečnějšího jízdního pruhu.***

* Smyslem funkcí na podporu řidiče není nahradit pozornost a úsudek řidiče. Funkčnost Systému varování před křížením cesty jiným vozidlem při couvání může být za určitých okolností omezena. Funkce automatického brzdění je aktivní pouze při jízdě nízkou rychlostí.
** Vůz může v určitých rychlostech a za určitých podmínek rozpoznat vozidla, chodce a cyklisty pohybující se ve stejném směru. Detekční systémy jsou závislé na osvětlení předmětů a za snížené viditelnosti vyžadují zapnutá přední a zadní světla vozidla. Za bezpečnou jízdu vždy zodpovídá řidič.
*** Smyslem funkcí na podporu řidiče není nahradit pozornost a úsudek řidiče. Podpora řízení je aktivní při rychlostech 60–140 km/h.

Ke stažení

Volvo XC40 ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,80 Kč
Diesel
38,10 Kč
CNG
34,90 Kč