Informace pro spotřebitele

Mimosoudní řešení sporů se spotřebiteli

Vznikne-li mezi prodávajícím/opravcem a zákazníkem – spotřebitelem spor při nabízení prodeje vozidel, náhradních dílů, příslušenství, servisních služeb a/nebo spor z takového prodeje zboží či dodávky těchto služeb, pak je dotčený zákazník oprávněn obrátit se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů na Českou obchodní inspekci (adr.coi.cz) Štěpánská 15, Praha 2, jako na subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Veškeré podrobnosti k možnosti mimosoudního řešení sporů jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz). Pro řešení sporů z případně zprostředkovávaných finančních produktů třetích stran je k mimosoudnímu řešení možné se obracet na finančního arbitra (www.finarbitr.cz), Legerova 1581/69, 110 00, Praha 1), který je mimo jiné oprávněn rozhodovat takové spory.

Ochrana poskytnutých informací a osobních údajů

Odesláním zprávy poskytujete naší společnosti souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a to v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, (IČO), (datum narození), telefonní a elektronický kontakt.

Poskytnutí informací o Vaší společnosti/osobě – tyto informace, stejně tak i kontaktní informace, budou využity pouze pro účely přípravy nabídky, či rezervace, která byla poptána prostřednictvím formuláře.

Údaje o obchodní firmě

Název subjektu: TUkas a.s. IČO: 26149958
Spisová značka: B 6356 vedená u Městského soudu v Praze DIČ: CZ26149958
Sídlo:
Praha 1O-Štěrboholy, K Hrušovu 344/6, PSČ 10200

svolává valnou hromadu pravidelně 1x ročně. Poslední valná hromada proběhla v červnu roku 2016.

Zápis z valné hromady 22.6.16

Evidence tržeb EET

Ve všech společnostech skupiny TUkas od 1. 3. 2017 vedeme evidenci tržeb dle zákona o evidenci tržeb:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
30,80 Kč
Diesel
29,40 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×