Autoklempíř

Náplň práce:

  • demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel
  • opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie
  • nanášení základních antikorozních nátěrů
  • opravy drobných poškození, vyrovnávání a broušení
  • dodržování optimalizovaných standardů výrobce
  • zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce
  • výstupní kontrola kvality

Požadujeme:

  • praxe v oboru podmínkou
  • vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
  • časovou dochvilnost a flexibilitu
  • schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • snadná dostupnost MHD (Depo Hostivař)
  • slevy na čerpání PHM u čerpacích stanic skupiny TUkas
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport kartu
  • možnost čerpání sick days
  • zvýhodněný dlouhodobý zaměstnanecký pronájem vozu

Kontakt :

Dana Texlová – HR specialista

prace@tukas.cz

tel. 778 480 482

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,90 Kč
Diesel
28,80 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní