Autoklempíř na HPP

Největší a nejmodernější autolakovna v Praze hledá zkušené a pečlivé kolegy do svého týmu. Staňte se součástí dynamicky rostoucí skupiny v oblasti automotive a zajistěte si dlouhodobou stabilní práci s nadstandardním platebním ohodnocením a dalšími benefity.

Náplň práce:

  • Demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel
  • Opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie
  • Nanášení základních antikorozních nátěrů, oprava dolních poškození laku karoserií
  • Oprav drobných poškození, vyrovnávání a broušení
  • Příprava pro lakování a finální úpravu povrchu karoserie
  • Dodržování optimalizovaných standardů výrobce
  • Zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce
  • Výstupní kontrola kvality
  • Zodpovídat se budete přímo mistrovy dílny.

Co očekáváme?

  • Vysoké pracovní nasazení
  • Pečlivost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
  • Odpovídající praxi
  • Časovou dochvilnost a flexibilitu
  • Základní znalost práce na PC
  • Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • Schopnost pracovat v kolektivu

Co za to nabízíme?

  • Práci na HPP
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost zvýšení výdělku v případě mimořádného objemu zakázek
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí s moderním zázemím
  • Snadná dostupnost MHD (pracoviště v Praze)
  • Firemní benefity

Pokud splňujete, co od Vás očekáváme, a líbí se Vám, co nabízíme, určitě nás kontaktujte. Nyní je možný nástup ihned.

Kontaktní osoba:

Josef Nesvačil – vedoucí klempírny a lakovny

telefon: 602 453 263

e-mail: josef-nesvacil@tukas.cz

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,90 Kč
Diesel
29,10 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní