Automechanik

Náplň práce:

• Běžné opravy osobních a užitkových vozidel , servisní prohlídky, záruční opravy
• Diagnostické práce
• Pneuservis
• Pečlivé dodržení standardů výrobce
• Zodpovídáte přímo mistrovi, vedoucímu servisu

Nabízíme :

• Odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče
• Firemní benefity – stravenky, příspěvek na dovolenou, Multisport karta atd.
• Možnost dalšího vzdělávání na odborných školeních

• Pracoviště : Praha – Modřany

Požadujeme :

• Automechanik s výučním listem
• Praxe v oboru podmínkou
• Znalost automobilů značky Ford / ŠKODA / KIA velkou výhodou
• Platný ŘP skupiny B
• Čistý trestní rejstřík
• Vysoké pracovní nasazení
• Spolehlivost a loajalitu

• Datum nástupu – ihned

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: prace@tukas.cz

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,60 Kč
Diesel
28,70 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní