Přijímací technik pro provozovnu ČSAO

Společnost TUkas a.s. hledá k doplnění svého týmu vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici Přejímací technik pro provozovnu ČSAO.

Náplň práce:

  •  Příjem zakázek/vozidel do servisu
  •  Komunikace se zákazníkem
  •  Dohled nad průběhem zakázky, kalkulace ceny
  •  Plánování termínů oprav
  •  Aktivní účast na organizaci optimálního vytížení mechanické dílny
  •  Předávání vozů zákazníkům po opravě

Co očekáváme?

  •  středoškolské vzdělání, nebo vyučení v oboru s maturitou
  •  znalost AJ nebo NJ – vítána
  •  řidičský průkaz min. B
  •  praxe v autorizovaném servisu
  •  čistý trestní rejstřík
  •  časová flexibilita

Co nabízíme?

  •  práce ve značkovém autoservisu prémiové značky
  •  možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  •  odpovídající platové ohodnocení
  •  práce v menším přátelském kolektivu

Kontaktní osoba

Josef Nesvačil

e-mail: josef.nesvacil@csao.cz

V případě zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete prosím svůj profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
29,90 Kč
Diesel
29,10 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní