Prodejce ojetých vozů

Společnost TUkas a.s. hledá k doplnění svého týmu vhodného kandidátku/kandidáta na pozici Prodejce/prodejkyně ojetých vozů

Máte obchodního ducha? Jste komunikativní typ? Baví vás různorodá práce se zákazníky? Pokud ano, tak zašlete Váš životopis! Naším společným cílem bude vaše spokojenost. Doplňujeme fungující tým lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení jednání za účelem prodeje a výkupu ojetých vozidel
  • Prodej finančních, pojistných a dalších služeb, doplňků k prodávaným vozidlům
  • Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Sledování vývoje trhu, trendů, novinek, konkurence
  • Práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků

Co očekáváme?

  • Ukončené odborné vyučení bez maturity, střední vzdělání maturitou, (výhodou)
  • Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou
  • Zkušenost v obchodě, komunikační, organizační schopnosti a pečlivost
  • Zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz min. pro skupinu B

Co nabízíme?

  • Zázemí silné české rodinné společnosti
  • Za kvalitně odvedenou práci nadstandardní ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu – systém produktových školení, tréninky obchodních dovedností
  • Firemní benefity
  • Možnost získání služebního vozu, mobilní telefon
  • Firemní stravování, výuka jazyků
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Praha

Kontaktní osoba

Karel Kadeřávek

e-mail: karel-kaderavek@tukas.cz

V případě vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete prosím svůj profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů, nemohli jsme Vás zařadit do dalšího kola výběrového řízení, jelikož Vaše praxe či zkušenosti neodpovídají zcela požadavkům, kladeným na tuto pozici.

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
31,10 Kč
Diesel
29,50 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní