Filtry pevných částic za zvýhodněné ceny

Filtry pevných částic za zvýhodněné ceny

Volkswagen zavedl na českém trhu cenově zvýhodněnou nabídku vybraných filtrů pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter) pro vybrané modely osobních vozů Volkswagen a to v kvalitě originálních dílů nebo Economy dílů, které jsou určeny pro vozy starší 4 let.

Snížení cen originálních a Economy filtrů pevných částic pro vozy Volkswagen se vznětovým motorem odráží snahy výrobce o maximální ochranu životního prostředí. Praxe ukazuje, že mnozí čeští motoristé provozují vozidla, jejichž filtr pevných částic je nefunkční či dokonce demontovaný. Oba přístupy jsou nejen v rozporu s legislativními pravidly pro provoz motorových vozidel na pozemních komunikacích, ale také znamenají vyšší míru znečišťování životního prostředí v České republice. Výměna filtru pevných částic u vznětových modelů Volkswagen s technikou DPF je nyní díky naší zvýhodněné nabídce dostupná pro mnohem širší okruh zákazníků.

DPF zbavuje výfukové plyny pevných částic, které vznikají při nedokonalém spalování nafty. Pevné částice jsou považovány za karcinogenní, proto stanovují emisní normy přísné limity pro jejich obsah ve výfukových plynech vznětových motorů. Kvalitní filtry pevných částic, používané ve vozech Volkswagen, pracují s vysokou účinností a nevyžadují žádnou specifickou údržbu.

Konkrétní nabídku pro Váš vůz Vám připraví každý autorizovaný servisní partner Volkswagen.


Nabídka platí do 31. 12. 2021.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,20 Kč
Diesel
42,00 Kč
CNG
69,90 Kč