Pro média

Společnost TUkas se dlouhodobě snaží být přístupná nejen svým zákazníkům, ale též i médiím a to jak vstřícným přístupem k získání informací tak i v rámci dlouhodobé spolupráce při prezentaci značek či služeb, které zastupujeme.

Kontakt pro média:

Kateřina Pavelková – PR Manager, Marketing
mobil: 773 776 868
e-mail: katerina.pavelkova@tukas.cz

Tiskové zprávy 2020

Do vedení společnosti TUkas se navrací bratři Tůmovi, postu výkonného ředitele se ujímá Michal Zaorálek

Praha, 15. září 2020 – Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia a autorizovaný servis značky Audi, změnila po pěti letech své organizační uspořádání. K 1. září 2020 došlo ke zrušení pozice generálního ředitele a vedení skupiny se znovu ujali majitelé společnosti, bratři Jiří a Miroslav Tůmovi. Zároveň byla nově zřízena funkce výkonného ředitele, kterou s účinností od 1. září 2020 zastává Michal Zaorálek. Další změny v top managementu firmy nastanou od 1. října 2020. Ředitelem provozovny TUkas ŠKODA a TUkas Volkswagen/Audi servis bude Jiří Jandl, post marketingové ředitelky převezme Radka Tůmová.

Více informací TU

TUkas bojuje ozónem a moderními technologiemi proti COVID-19.

Praha 31. 3. 2020 – Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis automobilů i v době koronavirové pandemie nadále poskytuje své služby všem zákazníkům a zajištuje jim tak potřebnou mobilitu. V boji proti nebezpečnému viru představuje novinku – „DEZINFEKCI INTERIÉRU OZÓNEM“. Jedná se o moderní ekologickou technologii, která je schopná zcela zlikvidovat viry a bakterie. Čištění ozónem je ekologické, účinné a velmi rychlé. Veškeré prováděné služby jsou plně v souladu s nařízeními Vlády České republiky a splňují náročná hygienická opatření.

Více informací TU

car-keys

SKUPINA TUKAS PRODALA V ROCE 2018 REKORDNÍCH 6 231 VOZŮ

Praha 4. 3. 2019 – Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis automobilů, v roce 2018 překonala neauditovaný obrat 3 miliardy Kč. Prodala rekordních 6 231 vozů, přičemž růst byl v nově zastupovaných značkách Kia, Renault a Dacia. Mimořádně se dařilo oblasti servisních služeb, ve kterých tržby narostly o 14 %.

Více informací TU

Archiv – tiskové zprávy

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
28,30 Kč
Diesel
26,30 Kč
CNG
26,50 Kč