Pro média

Společnost TUkas se dlouhodobě snaží být přístupná nejen svým zákazníkům, ale též i médiím, a to jak vstřícným přístupem k získání informací, tak i v rámci dlouhodobé spolupráce při prezentaci značek či služeb, které zastupujeme.

Kontakt pro média:

Kateřina Pavelková – PR Manager, Marketing
mobil: 773 776 868
e-mail: katerina.pavelkova@tukas.cz

Tiskové zprávy 2021

Skupina TUkas prodala v roce 2020 přes 5 tisíc vozů a navzdory klesajícímu trhu udržela obrat téměř 3 miliardy korun

Praha, 18. března 2021 – Společnost TUkas a. s., česká rodinná firma zabývající se autorizovaným prodejem a servisem automobilů, zveřejnila obchodní výsledky za rok 2020. Přestože v České republice došlo v loňském roce k propadu trhu s osobními vozy, skupině TUkas se podařilo za rok 2020 prodat 5055 nových a ojetých vozů a dosáhnout neauditovaného obratu 2,9 miliardy korun. Nejvyšší počet prodaných nových vozů zaznamenaly značky ŠKODA, VW a KIA, ve srovnání s předchozím rokem si, co do množství prodaných kusů automobilů, nejvíce polepšily značky KIA a Dacia.

Více informací TU

Do přímého vedení jedné ze společností skupiny TUkas vstupuje spolumajitel firmy, Jiří Tůma – stává se ředitelem provozovny TUkas ČSAO

Praha, 8. prosince 2020 – Společnost TUkas a.s., ryze česká rodinná firma bratrů Jiřího a Miroslava Tůmových, pokračuje se změnami organizačního uspořádání svého managementu. Od 1. listopadu se do přímého vedení jedné ze společností skupiny TUkas navrátil Jiří Tůma a stal se ředitelem provozovny TUkas ČSAO v pražských Malešicích. Ta zastřešuje autorizovaný prodej a servis značek Renault a Dacia, autorizovaný servis značky ŠKODA a provoz certifikované lakovny a klempírny.

Více informací TU

Do vedení společnosti TUkas se navrací bratři Tůmovi, postu výkonného ředitele se ujímá Michal Zaorálek

Praha, 15. září 2020 – Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia a autorizovaný servis značky Audi, změnila po pěti letech své organizační uspořádání. K 1. září 2020 došlo ke zrušení pozice generálního ředitele a vedení skupiny se znovu ujali majitelé společnosti, bratři Jiří a Miroslav Tůmovi. Zároveň byla nově zřízena funkce výkonného ředitele, kterou s účinností od 1. září 2020 zastává Michal Zaorálek. Další změny v top managementu firmy nastanou od 1. října 2020. Ředitelem provozovny TUkas ŠKODA a TUkas Volkswagen/Audi servis bude Jiří Jandl, post marketingové ředitelky převezme Radka Tůmová.

Více informací TU

TUkas bojuje ozónem a moderními technologiemi proti COVID-19.

Praha 31. 3. 2020 – Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis automobilů i v době koronavirové pandemie nadále poskytuje své služby všem zákazníkům a zajištuje jim tak potřebnou mobilitu. V boji proti nebezpečnému viru představuje novinku – „DEZINFEKCI INTERIÉRU OZÓNEM“. Jedná se o moderní ekologickou technologii, která je schopná zcela zlikvidovat viry a bakterie. Čištění ozónem je ekologické, účinné a velmi rychlé. Veškeré prováděné služby jsou plně v souladu s nařízeními Vlády České republiky a splňují náročná hygienická opatření.

Více informací TU

Archiv – tiskové zprávy

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,70 Kč
CNG
34,90 Kč