Kia Sportage Black Edition s 0% úrokem

Kia Sportage Black Edition s 0% úrokem

BLACK EDITION je zpět

Vyrazte za dobrodružstvím v odvážném modelu Kia Sportage Black Edition s balíčkem příslušenství v atraktivním designu s bohatou výbavou, konektivitou a prémiovým soundsystémem JBL.


Získejte Kia Sportage Black Edition s 0% úrokem

Kia Sportage Black Edition na úvěr bez dodatečného navýšení.
Získejte 0% úrok a navíc zvýhodněnou cenu na sadu zimních pneumatik.


Exklusivní černá

Designové prvky a skvělá výbava v jednom? 
Kia Sportage Black Edition je to pravé pro Vás.

Černé logo a název modelu
Černá přední maska a logo Kia
Stylová 17″ litá kola
JBL audio aparatura s 8 reproduktory a výkonem 320w
Přední Full LED světlomety v tmavém designu
7 let záruky
Prohlédněte si skvělou nabídku Kia 7 let záruka
Kontaktovat prodejce

Disclaimer

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 (WLTP). Kia Sportage: 5,8−9,2 l/100 km 151−209 g/km.

Reprezentativní příklad financování Sportage Comfort 1,6 GDI GPF s programem Kia s 0% navýšením; pořizovací cena 519 980 Kč vč. DPH, výše úvěru 259 990 Kč, akontace 50 % (259 990 Kč); pevná úroková sazba 0,00 % p.a., RPSN 15,45 % p.a.; měsíční (1.-24.) splátka úvěru 10 832 Kč, měsíční splátka pojištění HAV 1 135 Kč, POV 400 Kč; poplatek za poskytnutí úvěru 3 640 Kč; délka úvěru 24 měsíců. Celková částka k uhrazení (jistina, úrok, hav. pojištění, pov. ručení, poplatek): 303 448 Kč, pojištění sjednáno u pojišťovny UNIQA.


Nabídka je určena pro individuální zákazníky − spotřebitele na nákup jednoho vozu.
Pro fyzické osoby podnikající i nepodnikající a právnické osoby akontace možná od 0 %. Podmínky pro firmy a podnikatele žádejte u našich prodejců Kia Modřany.
Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu.

Nabídka platí do 31. 10. 2021


PRÁVNÍ VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

(1) Technologie DRIVE WiSE

Technologie DRIVE WiSE jsou asistenční systémy, které za žádných okolností nesnímají z řidiče odpovědnost za bezpečné řízení vozidla. Řidič musí vždy přizpůsobovat řízení vlastním řidičským schopnostem, legislativním požadavkům a celkovému stavu vozovky i dopravní situaci. Technologie Drive Wise nejsou zkonstruovány pro autonomní řízení vozidla. Více informací naleznete v příručce k obsluze.

(2) Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist system)

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist system) je asistenčním systémem, který za žádných okolností nesnímá z řidiče odpovědnost za bezpečné řízení vozidla. Řidič musí vždy přizpůsobovat řízení vlastním řidičským schopnostem, legislativním požadavkům a celkovému stavu vozovky i dopravní situaci. FCA není zkonstruován pro autonomní řízení vozidla. Více informací naleznete v příručce k obsluze.

(3) Palubní služby Kia UVO

Služby jsou poskytovány bezplatně po dobu sedmi let ode dne prodeje vozidla prvnímu majiteli, tzn. od okamžiku, kdy první kupní smlouva vstoupila v platnost, a během této doby se mohou změnit. Podrobné informace o poskytování uvedených služeb a podmínkách jejich využívání získáte na ovládacím panelu systém Vašeho vozu. Nabídka palubních služeb se může v jednotlivých zemích lišit.

(4) K aktivaci služeb je nezbytný chytrý telefon s datovým tarifem.

(5) Informační služba o měřeních rychlosti TomTom

Většina vlád a orgánů místní samosprávy souhlasí s tím, že informační služba o měřeních rychlosti TomTom zvyšuje bezpečnost silničního provozu. Společnost TomTom dodržuje místní legislativu a v případě potřeby upravuje svou nabídku.

(6) 7 let aktualizací mapových podkladů

Nabídka platí pouze pro nová vozidla Kia zakoupená po 28. únoru 2013 s navigačním systémem LG přímo z výroby. Servis si může účtovat úhradu za práci potřebnou k uskutečnění aktualizace. Program 7 let aktualizací mapových podkladů poskytuje šest aktualizací mapových podkladů, protože vozidla Kia jsou již z výroby dodávána s nejaktuálnějšími dostupnými mapami. Tento program nemá vliv na záruku na navigační systém. Kia nenese odpovědnost za kvalitu mapových podkladů od dodavatele HERE.

(7) Android Auto™ a Apple CarPlay™

Nová Kia Sportage je kompatibilní se systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™. Android Auto™ je určen pro telefony s operačním systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo vyšším. Apple CarPlay™ je k dispozici pro iPhone 5 nebo novější verze. Oba systémy jsou vybaveny hlasovým ovládáním a umožňují řidičům za všech okolností držet volant pevně v rukou a pozorně sledovat dopravní situaci. Apple CarPlay™ je ochrannou obchodní známkou společnosti Apple Inc. Android Auto™ a ostatní známky jsou ochrannou obchodní známkou společnosti Google Inc.

(8) Technologie Clari-Fi™

Audiosystém JBL® je vybaven technologií Clari-Fi™. Při kompresi souborů do formátu MP3 dochází k určité ztrátě digitálních informací. Technologie Clari-Fi™ obnovuje ztracené výšky a basy a zvyšuje kvalitu hudby.

(9) 7letá záruka

Sedmiletá záruka Kia s omezením na 150 000 km. Platí ve všech členských státech EU (plus Norsko, Švýcarsko, Island a Gibraltar). V souladu s místní legislativou jsou možné odchylky podle platných záručních podmínek, např. pro akumulátory, lak a výbavu.

(10) Vzdálené služby Kia UVO

Informační a kontrolní služba pro vaši Kia ze smartphonu; služby jsou k dispozici bezplatně po dobu sedmi let počínaje dnem prodeje vozidla prvnímu majiteli vozidla, tj. okamžikem, kdy nabývá účinnosti původní kupní smlouva, a mohou se během tohoto období měnit . Podrobnosti o provozu a podmínkách použití najdete ve vaší aplikaci UVO. Chytrý telefon s operačním systémem iOS nebo Android a smlouva s mobilním telefonem s možností dat, což vyžaduje další náklady.

 

(11) Navigace

Rychlost zobrazená na obrazovce navigace se může lišit od skutečné rychlosti.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,60 Kč
Diesel
41,60 Kč
CNG
65,90 Kč