NOVÁ Kia XCEED

NOVÁ Kia XCEED

Všichni už to dávno vědí….

Díky odvážnému inovativnímu designu ve stylu sportovního crossoveru se za Kia XCeed každý otočí. To už se o něm ale dávno ví. Proto nyní přichází ještě s variantou plug-in hybrid, úvěrem s možností 0% úroku, skvělou výbavou a bezkonkurenční sedmiletou zárukou.


0% úvěr

Novou Kia XCeed nyní pořídíte na 0% úvěr

Palivo a dálniční známka zdarma

Získejte palivo v hodnotě 5 000 Kč a dálniční známku na rok 2020 zdarma. Vyzkoušejte u svého dealera ještě dnes – zamluvte si testovací jízdu.

Skvělá záruka

Výjimečná záruční doba 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.


Nyní také ve variantě plug-in hybrid

Otevřenost vůči velkoměstu, dobrodružství a nekonečným možnostem znamená, že nová Kia XCeed Plug-in Hybrid nabízí to nejlepší ze všech světů. XCeed Plug-in Hybrid maximálně využívá hybridní techniku ke snižování emisí a ekologickou jízdu s vyspělým elektrifikovaným pohonem kombinuje s přitažlivým designem.

XCeed Plug-in Hybrid

Nový XCeed Plug-in Hybrid posouvá zážitky z elektrické jízdy na novou úroveň. Díky našemu nejvyspělejšímu systému pohonu dokonale snoubí hospodárnost s dynamickou jízdou a umožňuje rychlé a plynulé přechody z elektrického na hybridní pohon (elektrická energie/benzin). Se zcela nabitou sadou akumulátorů ujedete s výhradně elektrickým pohonem více než 50 km.

Kia nabitá technologiemi

Můžete si být jisti, že každá Vaše jízda bude v rámci možností maximálně ekologická a velmi hospodárná. Ve výbavě navíc naleznete řadu vyspělých technologií, které Vám usnadní a zpříjemní elektrickou jízdu přesně podle Vašich představ.

ÚVĚR S 0% ÚROKEM

Výhody KIA Finance
  • u všech produktů volitelné podmínky dle vašich požadavků: délka splácení, platba předem, u leasingu volba zůstatkové hodnoty atd.

  • rychlé a snadné uzavření smlouvy přímo u prodejce

  • časově omezené akce za mimořádně zvýhodněných podmínek

  • rozsáhlá síť poboček a spolupracujících prodejců

  • poradenství v oblasti financování nákupu vozidel

Optimální variantu financování Vám zpracuje kterýkoliv autorizovaný prodejce Kia.

 
Aktuální nabídka financování

Všechny uvedené produkty jsou nabízeny ve spolupráci se společností UniCredit Leasing.Tato indikativní informace není nabídkou ve smyslu §1732 zákona.89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností TUkas a.s. a druhou stranou závazkový vztah. Přiznání akčních podmínek je výlučně právem společnosti TUkas a.s., není nárokové. Společnost TUkas a.s. uzavírá veškeré smlouvy výlučně v písemné podobě, které jsou opatřeny vlastnoručním podpisem oprávněných osob a jakákoliv jiná jednání v odlišné formě nemají pro uzavírání smluv právní význam.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
35,80 Kč
Diesel
34,50 Kč
CNG
42,90 Kč