Nový OPEL MOVANO

Nový OPEL MOVANO

IDEÁLNÍ PARŤÁK PRO PODNIKÁNÍ

Nový Opel Movano ztělesňuje vše, co od užitkového vozu potřebujete. Staví na kvalitě a praktičnosti. Díky své variabilitě, atraktivnímu designu, vylepšeným asistenčním systémům a a větší užitečné hmotnosti bude perfektním zaměstnancem i Vaší firmy. Opel Movano je ten pravý německý nástroj pro Vás.

  • Nákladový prostor až 17 m3
  • Užitečná nosnost až 1465 kg
  • Výkon až 165 k
  • 4 délky karosérie

Navíc k němu získáte záruku
na 5 let nebo do najetí 200 000 km.


Nový, vysoce variabilní užitkový vůz Opel Movano můžete mít
již za 545 000 Kč bez DPH!*

(659 450 Kč s DPH)

* cena bez DPH, platí pro verzi MOVANO VAN BASE 3000 L1H1 BlueHDi 120k S&S MAN6


Součástí akční nabídky je i cenově zvýhodněná sada „PRO“ obsahující klimatizaci a rádio, kterou pořídíte jen za 20 000 Kč bez DPH. 


VARIANTY

MOVANO VAN
MOVANO PODVOZEK DVOUKABINA
MOVANO PODVOZEK

CENÍKY A TECHNICKÉ ÚDAJE

Katalog ke stažení ZDE
ZEPTEJTE SE NAŠICH PRODEJCŮ

AKČNÍ NABÍDKY

Movano Van Base L4H2
Akční nabídka
ZEPTEJTE SE NAŠICH PRODEJCŮ
Movano Van Base L3H2
Akční nabídka
ZEPTEJTE SE NAŠICH PRODEJCŮ
Movano Van Base L2H2
Akční nabídka
ZEPTEJTE SE NAŠICH PRODEJCŮ
Movano Van Base L1H1
Akční nabídka
ZEPTEJTE SE NAŠICH PRODEJCŮ

OBJEVTE SVÉ NOVÉ MOVANO.

DESIGN.

EXTERIÉR
Dává všem najevo, že to s prací myslí vážně. Nový Opel Movano má moderní styl a ten kombinuje se svou již legendární funkčností. Svoji profesionalitu vyzařuje do všech stran. 
POHODLÍ V KABINĚ
Nový Opel Movano se pyšní prostorným interiérem a vysokou funkčností. Je tak ideálním místem pro práci. Vpředu mohou sedět až 3 osoby a v modelu Dvojkabina pak ještě další 4 vzadu. 

VŠESTRANNOST.

VARIANTY A VELIKOSTI KAROSERIE
Nový Opel Movano přichází se širokou nabídkou variant karoserie a také se 4 délkami a 3 výškami:
Van, Podvozek, Podvozek dvojkabina a Platforma
Přestavby z výroby: Valník a sklopný valník

Celkové hmotnosti (GVW): 3,0t; 3,3t a 3,5t
OCHRANA NÁKLADU A PŘEPÁŽKA
Prostor a pohodlí pro vás i pro náklad. Praktické odkládací schránky v kabině jsou skvěle dostupné. Nákladový prostor si vyberete dle potřebného objemu – tak aby nejvíce vyhovoval potřebám vašeho podnikání. Přepážku pak můžete zvolit plnou nebo s oknem. Pro zajištění nákladu jsou k dispozici upínací oka. 

KONEKTIVITA.

INFOZÁBAVA
Řidič i cestující si mohou užívat digitální rádio, připojení Bluetooth a USB a ve vyšších výbavách pak také 5palcový dotykový digitální displej s možností integrované navigace.
ZADNÍ KAMERA
Kamera pro couvání znatelně usnadňuje manévrování s vozem. Umožňuje zobrazit řidiči situaci za vozem na dotykovém displeji, kde mu pomáhají barevné čáry pro snazší navigaci. Automaticky se aktivuje při zařazení zpátečky nebo při otevření zadních dveří. Lze ji kombinovat se Zadními parkovacími senzory pro ještě větší bezpečnost. 

KABINA.

PŘEDNÍ SEDADLA
Individuální přední sedadla mají nastavitelné a odnímatelné hlavové opěrky, nastavitelný sklon opěradla a posun dopředu a dozadu. 
SKLOPNÉ PROSTŘEDNÍ SEDADLO
Díky sklopení se dá vytvořit praktický stolek pro počítač nebo krabičku s obědem a dva nápoje. 
NEZÁVISLÉ TOPENÍ WEBASTO
Programovatelné nezávislé topení předehřeje kabinu i motorový prostor před jízdou. Systém je vybaven integrovaným časovačem, který lze nastavit až 24 hodin dopředu. Následně pak ohřeje motor, chladící okruh, odmrazí okna a vyhřeje kabinu. 
ODPRUŽENÉ SEDADLO ŘIDIČE
Vzduchově odpružené sedadlo řidiče je ideální na dlouhé cesty a složitý terén. Je nastavitelné ve 4 směrech a je vybavené fixní loketní opěrkou a tuhostí odpružení od 40 kg do 130 kg hmotnosti řidiče. 
ODKLÁDACÍ SCHRÁNKY 
Spousta odkládací prostorů v kabině se hodí pro dokumenty, nářadí a další předměty denní potřeby. Mezi ty základní patří odkládací schránky před spolujezdcem, odkládací prostor nad hlavami, držáky nápojů a praktické kapsy ve dveřích (dle aktuální nabídky.)
MOBILNÍ KANCELÁŘ
Praktické desky s klipem, které lze zasunout do palubní desky, lze použít také pro upevnění tabletu nebo telefonu pomocí speciálních adaptérů. 

NOVÁ MODELOVÁ ŘADA MOVANO.
Stvořeno pro tvrdou práci, kterou oceníte. Nové Movano splní vaše požadavky a dokončí každý úkol, který mu dáte. Je dostupné ve 4 délkách karoserie a 3 výškách karoserie. Mezi jeho varianty patří klasická skříňová dodávka, podvozek, podvozek s dvojkabinou a podvozek pro individuální přestavby. Dále můžete vybírat ze speciálních variant: sklápěč a valník. Movano je prostě ideální parťák

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,60 Kč
Diesel
41,60 Kč
CNG
65,90 Kč