Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered

Zaměřeno na klíčové oblasti, které posílí váš zážitek z řízení.

Staňte se součástí světa Polestar

Optimalizace Polestar Engineered dodá vašemu Volvu maximálně dynamický projev, promění ho ve vůz, který bude ještě zábavnější a bude vyhovovat vašemu způsobu jízdy.

Cena optimalizace Polestar Engineered 24 900 Kč vč. DPH, akční nabídka pro vybrané modely již od 12 800 Kč vč. DPH. Bližší informace o optimalizaci Polestar Engineered obdržíte TU:

Jak to funguje?

Optimalizace Polestar Enginered se neomezuje jen na motor – optimalizováno je celé pohonné ústrojí. Zaměřeno na klíčové výkonové oblasti automobilů s důrazem na silnější a vyváženější zážitek z jízdy.

Reakce plynového pedálu
Reakce plynového pedálu

Rychlejší předjíždění. Rychlejší reakce plynového pedálu – ideální pro předjíždění či aktivní jízdu po klikatých silnicích. Užijte si zvýšenou dynamiku a agilitu Vašeho vozu.

Uvolnění plynového pedálu
Uvolnění plynového pedálu

Zlepšení předvídatelnosti a ovládání*. Kalibrace motoru a převodovky za účelem rychlejší reakce, předvídatelnějšího chování a lepší ovladatelnosti vozu v okamžiku, kdy řidič uvolní plynový pedál.

Rychlost řazení

Rychlejší řazení a akcelerace*. Zrychlení řazení převodových stupňů za účelem zlepšení akcelerace a rychlejší reakce na podnět řidiče. Dostaňte ze své automatické převodovky maximum.

Preciznější řazení
Preciznější řazení

Preciznější řazení*. Převodovka byla optimalizována za účelem preciznějšího jízdního zážitku doprovázeného rychlejší akcelerací. Kalibraci bodů řazení v souladu s optimalizací výkonu motoru ve středním pásmu otáček.

Výkon motoru
Výkon motoru

Větší výkon, kdy jej potřebujete. Optimalizace za účelem poskytnutí většího výkonu ve středním pásmu otáček motoru – zaměřená na sportovně založené řidiče, pro předjíždění, vjíždění na dálnici nebo vyjíždění ze zatáčky.

Rozložení kroutícího momentu
Rozložení točivého momentu u pohonu AWD

Rozložení kroutícího momentu u pohonu AWD**. Vyšší kroutící moment na zadní kola má za následek lepší řízení v zatáčkách a lepší trakci při rozjezdu. K dispozici pro nehybridní vozidla SPA a CMA s pohonem AWD od modelového roku 2016 a dále.
* Pouze pro automatické převodovky.
** Pro více informací o Vašem vozidle kontaktujte svého prodejce.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k tomu, že Polestar mění technické a homologační parametry vozu a je Ministerstvem dopravy ČR klasifikován a schválen jako přestavba, vzniká majiteli vozu zákonná povinnost nechat tuto změnu zapsat do Osvědčení o registraci vozu (dále jen ORV) resp. Technického průkazu. Změnu parametrů je možné provést jen u již zaregistrovaného ORV. Náklady spojené se zápisem změn parametrů vozu na registru vozidel nejsou v ceně zahrnuty.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
35,10 Kč
Diesel
33,70 Kč
CNG
44,70 Kč