Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered

Zaměřeno na klíčové oblasti, které posílí váš zážitek z řízení.

Staňte se součástí světa Polestar

Optimalizace Polestar Engineered dodá vašemu Volvu maximálně dynamický projev, promění ho ve vůz, který bude ještě zábavnější a bude vyhovovat vašemu způsobu jízdy.

Cena optimalizace Polestar Engineered 24 900 Kč vč. DPH, akční nabídka pro vybrané modely již od 12 800 Kč vč. DPH. Bližší informace o optimalizaci Polestar Engineered obdržíte TU:

Jak to funguje?

Optimalizace Polestar Enginered se neomezuje jen na motor – optimalizováno je celé pohonné ústrojí. Zaměřeno na klíčové výkonové oblasti automobilů s důrazem na silnější a vyváženější zážitek z jízdy.

Reakce plynového pedálu
Reakce plynového pedálu

Rychlejší předjíždění. Rychlejší reakce plynového pedálu – ideální pro předjíždění či aktivní jízdu po klikatých silnicích. Užijte si zvýšenou dynamiku a agilitu Vašeho vozu.

Uvolnění plynového pedálu
Uvolnění plynového pedálu

Zlepšení předvídatelnosti a ovládání*. Kalibrace motoru a převodovky za účelem rychlejší reakce, předvídatelnějšího chování a lepší ovladatelnosti vozu v okamžiku, kdy řidič uvolní plynový pedál.

Rychlost řazení

Rychlejší řazení a akcelerace*. Zrychlení řazení převodových stupňů za účelem zlepšení akcelerace a rychlejší reakce na podnět řidiče. Dostaňte ze své automatické převodovky maximum.

Preciznější řazení
Preciznější řazení

Preciznější řazení*. Převodovka byla optimalizována za účelem preciznějšího jízdního zážitku doprovázeného rychlejší akcelerací. Kalibraci bodů řazení v souladu s optimalizací výkonu motoru ve středním pásmu otáček.

Výkon motoru
Výkon motoru

Větší výkon, kdy jej potřebujete. Optimalizace za účelem poskytnutí většího výkonu ve středním pásmu otáček motoru – zaměřená na sportovně založené řidiče, pro předjíždění, vjíždění na dálnici nebo vyjíždění ze zatáčky.

Rozložení kroutícího momentu
Rozložení točivého momentu u pohonu AWD

Rozložení kroutícího momentu u pohonu AWD**. Vyšší kroutící moment na zadní kola má za následek lepší řízení v zatáčkách a lepší trakci při rozjezdu. K dispozici pro nehybridní vozidla SPA a CMA s pohonem AWD od modelového roku 2016 a dále.
* Pouze pro automatické převodovky.
** Pro více informací o Vašem vozidle kontaktujte svého prodejce.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k tomu, že Polestar mění technické a homologační parametry vozu a je Ministerstvem dopravy ČR klasifikován a schválen jako přestavba, vzniká majiteli vozu zákonná povinnost nechat tuto změnu zapsat do Osvědčení o registraci vozu (dále jen ORV) resp. Technického průkazu. Změnu parametrů je možné provést jen u již zaregistrovaného ORV. Náklady spojené se zápisem změn parametrů vozu na registru vozidel nejsou v ceně zahrnuty.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
24,30 Kč
Diesel
25,20 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×