ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ KIA

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ KIA

Doplňky pro Vás a Vaše auto

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Každý řidič je jedinečný. Volbou ze širokého sortimentu příslušenství na míru se může i Váš vůz stát výjimečným. Nechte se inspirovat celou řadou příslušenství a zjistěte, co je nejlepší pro Vás a Vaše auto.

Objevte příslušenství KIA

Originální příslušenství KIA je vyvinuto s přesností tak, aby dokonale odpovídalo Vám i Vašemu vozu a zajišťovalo vysoké standardy kvality. Projděte si výběr příslušenství přizpůsobeného Vašemu modelu na míru, nebo kontaktujte svého prodejce.

Kategorie příslušenství

Ať už holdujete sportovním aktivitám, je pro Vás důležitá bezpečnost posádky nebo máte rádi komfort a design, věříme, že v nabídce originálního příslušenství značky KIA najdete přesně to, co hledáte.

Design

Všechny designové doplňky ladí s Vaším vozem. Kombinujte vysoce lesklé nebo osvětlené doplňky a vytvořte si atraktivní a konzistentní vzhled vozu.

Kola

Nic nepřitahuje pozornost více než originální kola z lehkých slitin. Jsou navržena tak, aby doplňovala eleganci Vašeho vozu.

Přeprava

Kamkoli chcete jet a potřebujete si vzít s sebou cokoli, rozšiřuje toto originální příslušenství Kia všestrannost a praktičnost Vašeho vozu. Je navrženo tak, aby vše dokonale sedělo a v případě potřeby se snadno demontovalo.

Komfort

Vylepšete interiér Vašeho vozu. Toto originální příslušenství Kia Vám umožní zvýšit osobní pohodlí a zpříjemnit Vám čas strávený ve Vašem vozu KIA.

Ochrana

Vysoce kvalitní příslušenství vyvinuté k ochraně Vašeho vozu KIA před nečistotami a drobným poškozením. Zajistěte, aby Váš vůz vypadal dobře co nejdéle, zevnitř i zvenčí.

Péče

Užitečné „doplňky“, které je dobré mít na palubě a které Vám pomohou s kvalitní péčí o Váš vůz.

Vytvořte si vlastní vůz Kia:
vyberte si originální příslušenství Kia, které dokonale odpovídá Vašemu životnímu stylu.

Originální příslušenství Kia – pohodlí na cestách.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,90 Kč
Diesel
33,30 Kč
CNG
37,90 Kč