Plně elektrické Volvo EX30

Plně elektrické Volvo EX30

Naše dosud nejmenší SUV.

Výkonný elektrický vůz v malém provedení 

již od 869 000 Kč !

Objevte elektrické SUV Volvo, kompaktní a inovativní vůz, který nabízí ekologický interiér inspirován přírodou, což z něj dělá ideální volbu pro ty, kdo hledají udržitelnou mobilitu.

Intuitivní ovládání a jednoduché ovládací prvky zajišťují plynulou a příjemnou jízdu, ať už jste začátečník nebo zkušený řidič. 

Volvo je známé svou vysokou úrovní bezpečnosti, a ani tento model není výjimkou. Nabízí pokročilé bezpečnostní technologie pro maximální ochranu.

Zrychlení z 0-100 km zvládne již za 3,6 sekundy. Navíc, s dojezdem až 475 km na jedno nabití, vás toto elektrické SUV od Volva pohodlně zaveze kamkoliv. V případě rychlého nabíjení bude nabit na 80 % za 26 min. Oceníte i objem jeho zavazadlového prostoru, který je 318 l.

Hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars pro model Volvo EX30. Jejich přesnost nelze zaručit. Skutečná spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Doby nabíjení závisí mimo jiné na teplotě okolního prostředí, teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla. V současnosti probíhá finální homologace vozu.Vyzkoušejte si EX30 na vlastní kůži!

Zajímají Vás jízdní vlastnosti vozu?
Uvažujete o jeho koupi? 

Přijďte si jej vyzkoušet a domluvte si s našimi kolegy z prodeje TESTOVACÍ JÍZDU!

MÁM ZÁJEM O TESTOVACÍ JÍZDU

Přirozeně intuitivní.

Jednodušší ovládací prvky a rozhraní displeje s více možnostmi přizpůsobení přispívají k jednoduššímu a intuitivnějšímu řízení.

VOLVO EX30 – centrální display

Park Pilot Assist

Vůz Volvo EX30 za vás může zaparkovat, přičemž sám automaticky ovládá volant, akcelerační pedál a brzdy.

Chytrá úložná řešení

Praktická úložná řešení a všestranný zavazadlový prostor přispívají k mimořádnému komfortu.

Centrální displej

12,3″ displej středové konzoly ve stylu tabletu nabízí přehledné informace pro řidiče spolu s oblíbenými ovládacími prvky na jedné obrazovce.

Integrované aplikace Google

Získejte přímo ve voze přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigace Google Maps a další aplikace z obchodu Google Play, které obohatí vaše zážitky při cestování.


NAŠI PRODEJCI JSOU TU PRO VÁS

Naši kolegové z prodejní oddělení Volvo vám pomohou s výběrem a nastavením vašeho ideálního vozu Volvo. Poskytnou vám nejen profesionální poradenství při výběru vozu, ale také pomohou usnadnit proces s minimální administrativou.

Naším cílem je zajistit, aby byl proces nákupu vašeho nového vozu Volvo co nejpohodlnější a abyste se mohli těšit z jízdy ve svém novém voze co nejdříve.

Kontakty na naše prodejce:
Hana Stratinská

Hana Stratinská

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ
725 519 853
hana.stratinska@tukas.cz

Lukáš Michl

Lukáš Michl

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ
778 480 364
lukas.michl@tukas.cz

Jakub Kafka

Jakub Kafka

VEDOUCÍ PRODEJE
724 639 900
jakub.kafka@tukas.cz


Údaje obsažené v této kartě vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,90 Kč
CNG
34,90 Kč