Připravte se na léto plné nových možností!

Připravte se na léto plné nových možností!

Svěží léto

Připravte svůj vůz na aktivní letní sezónu

Teplejší počasí, delší dny, krásná příroda a nespočet výletů ‒ sezóna nabízí ideální příležitost k prozkoumávání přírody. Ať už máte v nadcházejících měsících naplánováno cokoli, dopřejte své Kia nový elán a cestujte v pohodě.

OBJEDNAT SERVISNÍ PROHLÍDKU

Originální příslušenství Kia

Vždy perfektní výbava pro vaše výlety do přírody.

Objevte s příchodem teplejšího počasí celou řadu originálního příslušenství Kia, které je navrženo tak, abyste si co nejlépe užili bezpočet dobrodružství, která na vás čekají za silnicí. S originálním příslušenstvím Kia vás nezaskočí žádné letní situace.

POPTÁVKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ KIA

Originální příslušenství Kia s 20% slevou!

Domluvte si servis vozu Kia u naše servisního týmu a využijte možnosti nákupu vybraného originálního příslušenství Kia s 20%  slevou. Akce platí do 31. 8. 2024

Kia náhradní díly

Prožijte sezónu v pohodě.

Postarejte se o osvěžení a dobrou údržbu svého vozu s originálními díly a kapalinami Kia. Usnadňují udržování čistého vzduchu v kabině, postarají se o nižší opotřebení a vysokou výkonnost. Bezpečně a pohodlně.

POPTAT NÁHRADNÍ DÍLY KIA

Kontakty Kia TUkas Modřany

Údaje mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,40 Kč
Diesel
35,70 Kč
CNG
34,90 Kč