On-line prodej vozů Volkswagen

On-line prodej vozů Volkswagen

Vážení zákazníci,

v dnešním neustále se zrychlujícím světě, který je navíc v poslední letech ovlivněn pandemií koronaviru, jsme TU stále pro Vás a snažíme se přicházet s dalšími inovacemi.

Pokud se raději vyhýbáte osobnímu kontaktu nebo máte naše pobočky jednoduše daleko, zajisté oceníte možnost nákupu vozu on-line. Celý proces je možné vyřídit bezkontaktně, od prvního kroku až po převzetí vozu.

Ochotně Vás detailně provedeme jednotlivými vozy, u kterých plánujete jejich nákup. Vše bezpečně z Vašeho domova či kanceláře – jednoduše, transparentně, v klidu a s jistotou. Díky běžně používaným aplikacím (WhatsApp, Skype, Messenger apod) se dokážete seznámit jak s novým tak ojetým vozem do jeho detailu.

Kompletní nabídku nových skladových i ojetých vozů najdete TU:

Proces koupě vozu:

Vybrali jste si vůz z naší nabídky? Kontaktujte, prosím, prodejce, který s Vámi rád projde další kroky. Zaslat poptávku můžete emailem, odesláním formuláře z karty vybraného vozu kliknutím na pole „Kontaktovat prodejce“, nebo zavolejte našemu prodejnímu týmu TUkas. Společně si pak upřesníte požadavky a prodejci Vám rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Domluvíte si termín a čas video prohlídky vozu, kdy Vám prodejce na předem dohodnuté platformě (WhatsApp, Messenger, Skype apod.) detailně vůz předvede a ukáže všechny detaily vozu, které pro Vás budou důležité. V případě nákupu ojetého vozu je samozřejmostí detailní předvedení karosérie i interiéru a podrobná analýza historie a původu vozidla.

Po virtuální prohlídce vozu Vám prodejce nabídne další doplňkové služby jako je financování, pojištění atp. Zároveň pro Vás připraví kupní smlouvu a veškeré dokumenty nutné k převodu či registraci vozu. Po podpisu smlouvy a uhrazení kupní ceny Vám náš personál připraví vůz k předání.

Následně si můžete v dohodnutém termínu vůz převzít na naší pobočce, nebo se s námi domluvit na dopravě vozu na předem určené místo, např. k Vám domů či do firmy (za poplatek).


Jsme TU s Vámi

TUkas

Upozornění: Nejedná se o prodej distančním způsobem ani o prodej mimo obchodní prostory ve smyslu ustanovení  zák. č. 89/2012 Sb., prodej se uskutečňuje mimo uzavřenou prodejnu prodávajícího. Samotné uzavření kupní smlouvy se realizuje na prodejní ploše prodávajícího, která je jeho obchodním prostorem a není provozovnou ve smyslu ust. § 17 zák. č. 455/1991 Sb. (Živnostenský zákon).

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč