Prodej vozů Volvo bezkontaktně

Prodej vozů Volvo bezkontaktně

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás ujistili, že i v této, pro všechny složité, době jsme TU stále pro Vás a neustále se snažíme přicházet s dalšími inovacemi. Pracujeme v plném nasazení, a to s maximálním důrazem na BEZPEČNOST A OCHRANU našich zaměstnanců a samozřejmě Vás – našich zákazníků.

Ochotně Vás provedeme detailně jednotlivými vozy, u kterých plánujete jejich nákup. Vše bezpečně z Vašeho domova či kanceláře – jednoduše, transparentně, v klidu a s jistotou. Díky běžně používaným aplikacím (WhatsApp, Skype, Messenger apod) se dokážete seznámit jak s novým tak ojetým vozem do jeho detailu.

Kompletní nabídku nových skladových i ojetých vozů najdete TU:

Proces koupě vozu:

Vybrali jste si vůz z naší nabídky? Kontaktujte, prosím, prodejce, který s Vámi rád projde další kroky. Zaslat poptávku můžete emailem, odesláním formuláře z karty vybraného vozu kliknutím na pole „Kontaktovat prodejce“, nebo zavolejte našemu prodejnímu týmu TUkas. Společně si pak upřesníte požadavky a prodejci Vám rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Domluvíte si termín a čas video prohlídky vozu, kdy Vám prodejce na předem dohodnuté platformě (WhatsApp, Messenger, Skype apod.) detailně vůz předvede a ukáže všechny detaily vozu, které pro Vás budou důležité. V případě nákupu ojetého vozu je samozřejmostí detailní předvedení karosérie i interiéru a podrobná analýza historie a původu vozidla.

Po virtuální prohlídce vozu Vám prodejce nabídne další doplňkové služby jako je financování, pojištění atp. Zároveň pro Vás připraví kupní smlouvu a veškeré dokumenty nutné k převodu či registraci vozu. Po podpisu smlouvy a uhrazení kupní ceny  Vám náš personál připraví vůz k předání, a to včetně dezinfekce jak v interiéru, tak na frekventovaných místech karoserie. Následně zajistíme dopravu vozu na předem dohodnuté místo předání, např. k vám domů či firmy.

Osobní předání vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatření. Prodejce i zákazník použije ochranu obličeje (ideálně rouška nebo respirátor přes nos a ústa), ochranné rukavice a zachovají mezi sebou doporučenou minimální vzdálenost 2 metry. Prodejce odstraní ochranný igelit ze sedaček, aby se mohl zákazník seznámit s vozem sám a bude připraven s radou a ukázkou v bezpečné vzdálenosti.

Situace se stále vyvíjí a není jednoduchá pro nikoho z nás. Prosíme všechny zákazníky o dodržování základních hygienických opatření. Chráníte tím nejen sebe, ale i naše zaměstnance. Další informace budeme komunikovat prostřednictvím našich sociálních sítí a webových stránek. Věříme, že tuto nelehkou dobu všichni zvládneme ve zdraví a brzy se vše vrátí do normálního stavu a my se s Vámi opět budeme moci potkat na našich provozovnách. 

Jsme TU s Vámi

TUkas

Upozornění: Nejedná se o prodej distančním způsobem ani o prodej mimo obchodní prostory ve smyslu ustanovení  zák. č. 89/2012 Sb., prodej se uskutečňuje mimo uzavřenou prodejnu prodávajícího. Samotné uzavření kupní smlouvy se realizuje na prodejní ploše prodávajícího, která je jeho obchodním prostorem a není provozovnou ve smyslu ust. § 17 zák. č. 455/1991 Sb. (Živnostenský zákon).

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč