Servisní péče - údržba

Servisní péče - údržba

Udržujte své vozidlo ve výborném stavu

Správným a pravidelným servisováním svého vozu prodloužíte nejen jeho životnost, ale i výkon a celkově dobré jízdní vlastnosti. Naši školení technici používají výhradně originální náhradní díly Kia pro údržbu a servis. 

NEZAPOMEŇTE!
Pravidelně servisované vozidlo má vyšší cenu při jeho dalším prodeji.


Originální kola a pneumatiky

Bezpečně a stylově

Kola jsou klíčovou součástí vzhledu každého automobilu. A pneumatiky hrají hlavní roli v jeho bezpečnosti na silnici. Proto byste si měli vybrat originální kola a pneumatiky Kia. Správný výběr pneumatik vám pomůže maximálně využít výkon vašeho vozu Kia a originální kola vylepší jeho styl.

Vaše pneumatiky mohou mít významný vliv na bezpečnost jízdy prostřednictvím tlaku, hloubky dezénu nebo geometrie kol.

Kontroly tlaku a opotřebení dezénu (alespoň jednou měsíčně) jsou relativně jednoduché. Více odborných znalostí vyžaduje otázka kdy, jak a zda uskutečňovat rotaci pneumatik. To samé platí pro rozpoznání případu nesprávné geometrie kol a odstranění tohoto nedostatku.

Stinger, Sorento, EV6

Cenové zvýhodnění 10 890 Kč na sadu zimních kol nebo pneumatik při financování Kia Finance.

Rio, Picanto, Stonic

Cenové zvýhodnění 6 050 Kč na sadu zimních kol nebo pneumatik při financování Kia Finance.

Ceed, Sportage, Niro

Cenové zvýhodnění 8 470 Kč na sadu zimních kol nebo pneumatik při financování Kia Finance.

KONTAKTOVAT PRODEJCE

Originální olej značky Kia…navržen speciálně pro Váš vůz.

Ať už Vaše vozidlo využívá k pohonu jakýkoli typ paliva, nový originální olej Kia je dodáván v 1l a 5l lahvích a rovněž v různých viskozitách vytvořených tak, aby dokonale vyhovovaly Vašemu vozidlu. Pomocí našeho výše uvedeného nástroje pro výběr můžete prozkoumat celý sortiment a vyhledat olej navržený speciálně pro Vás.

NASTAL ČAS NA VÝMENU OLEJE?

Pokud se blíží doba výměny oleje Vašeho vozu Kia, tak je ten nejvyšší čas na sjednání termínu návštěvy u nás. Proč? Protože právě teď máme pro Vás originální olej Kia, který je navržen speciálně pro Váš vůz. Maximálně chrání jeho motor při minimální spotřebě. Jednoduše nás kontaktuje a domluvte si schůzku.

Vyloučení odpovědnosti
Přesné podrobnosti o požadavcích na motorový olej najdete v příručce pro majitele vašeho vozidla nebo se obraťte na odborníka v autorizovaném servisu.

Kontaktovat servis

Nenechte s Vámi cestovat neviditelné pasažéry…

Dýchejte čistý vzduch

Čistý vzduch nevidíte, ale rozhodně ho můžete dýchat.

Naše služby zajistí čistotu a svěžest interiéru vašeho vozu Kia. 
I když Váš vůz Kia vypadá zvenku i zevnitř čistě, mohou se v něm nacházet nevítaní pasažéři. Bakterie, viry či různé znečišťující látky ve vzduchu jsou pouhým okem neviditelné. Běžný vůz pro ně však představuje ideální domov:

cca 382 druhů bakterií na centimetr čtvereční v běžném voze
cca 356 druhů bakterií jen na řadicí páce
cca 850 druhů bakterií v zavazadlovém prostoru vozu
POUKAZ KE STAŽENÍ ZDE
Objednat servis

Bakterie, viry, pyl a plísně pronikají do Vašeho vozu prostřednictvím ventilačního a klimatizačního systému kabiny. Jakmile se ocitnou v kabině, mohou řidiči a cestujícím způsobovat různé problémy od nepříjemných až po nebezpečné.
Mezi tato nebezpečí patří například:

Originální kabinový vzduchový filtr Kia

Jak čistý vzduch chcete mít ve Vašem autě Kia?

Originální vzduchové filtry Kia pomáhají eliminovat nepříjemné pachy, plyny a alergeny.
Vyberte si ze standardního kabinového filtru pevných částic, filtru s aktivním uhlím (ideální pro osoby trpící alergií na prach a astmatiky) a bionického filtru (odolný vůči bakteriím a růstu plísní). Získejte to, co je pro Vás nejdůležitější.

Kia originální kabinový vzduchový filtr

Kia originální kabinový vzduchový filtr

Standardní kabinový vzduchový filtr Vašeho vozu Kia je navržen tak, aby filtroval vzduch vstupující do vašeho vozidla. Aby byla zajištěna jeho účinnost, vyžaduje pravidelnou údržbu a výměnu. Kabinový vzduchový filtr by měl být vyměněn nejméně každé dva roky nebo 30 000 km podle plánu údržby.

Kia originální kabinový vzduchový filtr s aktivním uhlím

Tento nový Kia kabinový filtr s aktivním uhlím kromě účinného a dlouhodobého filtrování škodlivých částic poskytuje další vrstvu obrany s vrstvou aktivního uhlí. Tato vrstva pohlcuje nepříjemné pachy a potenciálně škodlivé plyny, jako je benzen a ozon, takže do kabiny vstupuje čistší a čerstvější vzduch.

Kia originální kabinový vzduchový filtr s aktivním uhlím
Kia originální kabinový bionický vzduchový filtr

Kia originální kabinový bionický vzduchový filtr

Dopřejte sobě jen to nejlepší! Tento nový binonický filtr poskytuje nejvyšší úroveň ochrany Vám i Vašemu vozu Kia. Bionický filtr zachycuje téměř 100% jemného prachu a alergenů o velikosti dvou mikronů nebo menších. Rovněž odstraňuje mikrospory plísní ze vzduchu, než se dostanou do kabiny.

Jak funguje kabinový vzduchový filtr

Originální kabinový vzduchový filtr Kia obsahuje filtrační médium. Toto médium zachytí částice ve vzduchu předtím, než proniknou do ventilačního a klimatizačního systému a najdou si cestu do interiéru vozu.

Zachycené částice časem ucpou filtr, a omezí tak proudění vzduchu. Tím se snižuje účinnost a efektivnost klimatizačního a ventilačního systému a rovněž mohou do klimatizačního systému proniknout alergeny a prach. Proto je nezbytné pravidelně čistit váš klimatizační systém a pravidelně měnit kabinový vzduchový filtr.

Proč zvolit originální kabinový vzduchový filtr Kia?

Je také důležité vyměnit kabinový vzduchový filtr ve vašem voze Kia za nový originální kabinový vzduchový filtr Kia, který je navržen a zkonstruován speciálně pro váš model Kia. Jeho dokonale přesný tvar nezanechává žádné mezery, kterými by znečištěný vzduch mohl proudit kolem filtru. Optimální tloušťka a povrchová plocha – s ideálním počtem a velikostí pórů – zajišťuje účinnou filtraci s dostatečným průtokem vzduchu.

Možnosti čištění interiéru přispívající k ochraně zdraví a pohodlí na cestách

Pravidelná výměna kabinového vzduchového filtru je důležitá pro zajištění čistšího a svěžejšího vzduchu v klimatizačním a ventilačním systému vašeho vozu Kia a pro zachování čistšího interiéru vozu. Někdy však samotná výměna filtru nestačí. Z tohoto důvodu doporučujeme také dezinfikovat klimatizační systém a vyčistit interiér vozu ozónem.

Dezinfekce klimatizačního systému

Dezinfekce klimatizačního systému

Důkladné čištění klimatizačního systému pomocí výkonného dezinfekčního spreje likviduje bakterie a znečišťující látky, které se již nachází uvnitř vozu.

Zařízení pro dezinfekci kabiny

Čištění ozónem představuje vysoce účinný proces dezinfekce kabiny. Speciální přenosné zařízení vytvářející ozón, které je umístěno v kabině, přitahuje a pomocí oxidace ničí viry, bakterie a plísně, čímž eliminuje jejich škodlivé účinky

Zařízení pro dezinfekci kabiny
Objednat servis

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč