Volvo Personal Service

Volvo Personal Service

Váš osobní servisní technik

Volvo Cars přichází s novým konceptem servisních služeb, usnadňující lidem život. Vaše Volvo přijme, opraví a předá váš osobní technik. Vše zvládne u většiny zakázek do hodiny, přímo před vašima očima, zatímco odpočíváte v komfortním salónku. Jednoduchá, rychlá a kvalitní, taková je nová služba Volvo Personal Service. Vyzkoušejte dokonalý skandinávský servis u nás.

Počkejte v salónku

Přivítáme vás v příjemném a pohodlném salónku, kde se budete cítit jako doma.

Zde si můžete počkat, až vaši zakázku dokončíme. Vychutnáte si šálek dobré kávy, odpočinete si při čtení novin a časopisů nebo se jednoduše připojíte k naší bezplatné Wi-Fi. Když budete mít zájem o testovací jízdu, stačí požádat našeho prodejního poradce.

Čekání na zhotovení zakázky u nás vám umožní lepší využití času, než kdybyste museli ze servisu odjet a vrátit se zpět.

Rychlá diagnostika závad vašeho vozu pomocí Wi-Fi

Díky možnosti bezdrátového Wi-Fi připojení vozidel platformy SPA a CMA na náš diagnostický systém zjistíme závady na vašem voze velice rychle a to třeba i z vozu zaparkovaného na parkovišti servisu. Čas na provedení servisních prací se tím zkrátí. Navíc takto zvládneme odbavit vaše plánované i neplánované návštěvy.

Pokud budete chtít, můžete se také seznamovat s funkcemi konektivity a dalšími systémy, aniž by bylo nutné váš vůz fyzicky připojovat k internetu.

Autosalon Volvo – TUkas Malešice

Originální náhradní díly Volvo

V našem servisu používají technici při provádění servisních prací na Vašem voze pouze originální náhradní díly. Díky použití dílů, které jsou stejné jako původní továrně montované součástky, bude zachována původní úroveň bezpečnosti a kvality, díky čemuž Vaše Volvo zůstane i nadále Volvem.

Navíc, pokud během servisu vašeho vozu zakoupíte náhradní díl značky Volvo, získáte právo na poskytnutí naší doživotní záruky na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty).


Bezstarostný způsob vlastnictví vozu

Originální servis Volvo

V autorizovaném servisu Volvo se vašemu vozu dostane pouze originálního servisu Volvo. Je to jedinečná kombinace odborných techniků, inovačních způsobů práce Volvo a originálních náhradních dílů Volvo.

Osobní technik VPS

Bude vám přidělen osobní technik VPS, který si na vás vyhradí čas, převezme vaše Volvo, provede servis a poté vám vůz osobně předá s vysvětlením, jaké práce na něm odvedl.

Připraven do hodiny

Vzhledem k tomu, že vaše vozidlo bude ve většině případů hotové do hodiny, můžete počkat v našem salónku, a ušetřit si tak cestu ze servisu a zpět.

Náhradní doprava

Nechcete-li čekat, máme pro vás vždy připravenou náhradní dopravu.

Aktualizace softwaru

Neustále vylepšujeme software našich vozidel. Abychom zajistili, že váš vůz bude vybaven stále tou nejnovější verzí, aktualizujeme software Volvo při každé servisní prohlídce.

Kontrola stavu vozu

Naši zkušení technici provedou důkladnou prohlídku bezpečnostních systémů vašeho vozu a zkontrolují stav akumulátoru. Uděláme vše, abyste se cítili bezpečně.

Umytí vozu

Pokud si to budete přát, pak po každém servisu vaše Volvo umyjeme a vyčistíme jak zvenku, tak i zevnitř. Až si ho přijdete vyzvednout, bude vypadat stejně dobře, jako se bude řídit.

Volvo Assistance

Služba Volvo Assistance nabízí nepřetržitou ochranu – od poruch až po ztrátu klíčů.

Máte ještě nějaké přání?


NAŠI KOLEGOVÉ JSOU VÁM PLNĚ K DISPOZICI

Andon

Pavel Viktora
+420 778 480 676
Napsat e-mail

VPS osobní technik

Karel Majer
+420 778 480 964
Napsat e-mail

VPS osobní technik

Kryštof Haupt
+420 778 480 963
Napsat e-mail

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,70 Kč
CNG
34,90 Kč